Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » F§f babaruháról mi a véleménye...

F§f babaruháról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Hogy nagyon jó minőségűek, csak drágák.

Ha akciósan találsz, mindenképpen érdemes venni.

2015. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is nagyon jó és nagyon csini darabok vannak, de teljes áron nem igazán éri meg szerintem. Tescoba szoktak jó akciók lenni, illetve használtan abszolút megéri venni.
2015. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En szinte mindent onnan veszek,bodyk, nadrag, stb jó!
2015. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretjük. Akciósan szoktam venni, akár nagyobb méretet is, majd belenő.
2015. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretem őket. a bodyk tuti jó a fiamra :) a csomagolt rugik kicsit szűkebbek így olyat nem szoktam venni, de amúgy mindent. én is az akciókat figyelem.
2015. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretjük őket. Viszont mint ahogy többen is írták az akcósak érik meg mert amúgy nagyon drágák.
2015. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi is szeretjük.3 gyerekünk van.a kicsi most 5 hónapos.most vettem bodyt 5 dbos volt 2200-ért de nyúlós nagyon.

régebben 5-6éve ez a body tartósabb volt

2015. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jók. A ruháink túlnyomó többsége onnan van. A bodyk és pizsik (mi pizsinek használjuk a patentos kezeslábasokat) mind F&F. Egyéb más darabjaink is vannak onnan. Amit észrevettem bodykon, hogy hosszra egy kicsit talán összemennek a mosásban, de szélességre nyúlnak. Aztán lehet hogy ez mosásfüggő. :) Viszont ezt sem negatívumként említettem, nem sok jelentősége van.
2015. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem bár lányom már nem baba hanem kislány de nagyon szeretjük az f&f ruhákat akcio vagy leárazáskor szoktam venni mert különben nagyon drága de nagyon szépek .
2015. febr. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jók, szeretem az F&F ruhákat. Tartós, szép és ha akciós nagyon megéri.
2015. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!