Felétek sem kelnek el a gyerekruhàk?

Figyelt kérdés

Màr 1000ft-èrt àrulom, az ùj, angol ruhàkat fb-n, ès mèg ìgy sem viszik.

Hasznàltròl nem is beszelve. 500ft, ingyen, ha aprò hibàs, ès ìgy is a nyakamon marad.

Tavaly töltöttem jòfogàsra is, ott sem keltek el.


máj. 11. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Èn sem tudom eladni,ingyen sem viszik
Ingyenest elviszik
El tudom adni
25 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is próbálom már eladni, még a nagyobb darabokat se viszik el. Ha meg igen, azt is elvárnák, hogy 1000 Forintért is házhoz vigyem.
máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Vintedet hasznalok, nagyjabol elmegy minden, de kivalo allapotu ruhakat hirdetek nagyon olcson. Ez mar szinte egy hobbi, elvezem csinalni, anyagilag nyilvan nem eri meg :D

Annyi a titkom, hogy evszaknak megfelelo ruhakat toltok fel es nagyjabol egy meretben. Olyat nem csinalok, hogy mittudomen, van nalam 2 db 62-es body, aztan meg 1 db 86-os, igy nem veszik meg a postakoltseg miatt.


Amit nem tudok eladni vagy eppen egy picit hasznaltabb, azt ingyen elvihetonek szoktam meghirdetni facebookon.

máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne Facebookon áruld, a Vinted sokkal jobb. Ott se megy el minden, de kb. 10x nagyobb az esély, mint Marketplace-en.
máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, akkor Vinted-en próbàlkozok még egy kört
máj. 11. 19:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vintedre felraktam kb 70ruhát 400forintokért. Első körben elvittek egy párat de azóta semmi..pedig csomagkedvezmény is van... Én lassan feladom és kirakom a ház elé dobozba, itt a faluba ingyen elviszik. Marketen 200/dbért se tudtam eladni a kb új h&m, f&f ruhákat
máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a márkásabb ruhákat megveszik, olcsón. Ami nem kel el, azt egy barátnőmnek adom, hogy ossza szét a családjában, ahol baromi sok a gyerek. Tapasztalataim szerint csak azokat a ruhákat nem viszik, amiket amúgy se ad senki kisbabára, pl póló, pulcsi, farmernadrág mittomén. Rugikat, bodykat mindig megvették, meg a laza nadrágokat, napozókat, ilyesmi. Nem azért csinálom, mert hatalmas összegeket nyerek vele, de ha bejön 5000 Ft egy méretből, akkor annyival olcsóbb lesz a következő.
máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Eladni még nem próbáltam a mieinket, de mi pl bababörzén szoktuk venni használtan, mert jobban szeretem személyesen megnézni őket. Nem tudom ilyen börze mindenhol van-e, mi pécsiek vagyunk.
máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Vintedet használom.

Igaz picivel olcsóbban mennek el mint pl helyi kisebb csoportokban kelne el de nem kell tárolgatnom

máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Felénk (Dél-Buda) is van néha (baba)ruha börze, ott állítólag jobban mentek, mint neten. A használt ruháknál az is a gond, hogy te a márkás ruhák új árából indulsz ki, a vevő meg az olcsó újból vagy a többi használtból. A másik, hogy szerintem több használt ruha van a piacon, mint ahány vevő.
máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen szorom en is.
máj. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!