Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Most milyen ruhákat vennétek,...

Most milyen ruhákat vennétek, télit, tavaszit?

Figyelt kérdés
Nemsokára kinövi a 68-asokat,bodykat kb 1-2 hét,többit egy hónapon belül. 3-4 hónapig lesz kb jó rá. Miket vennétek?
2015. márc. 7. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4 hónaposat eleve kényelmesen, rétegesen öltözteted, nem téli meg tavaszi rhába :) ugyanúgy vennék hu bodyt, rövid u. bodyt, rugdalózót meg kardigánt, pulcsit... téli kabátot, overált meg már nyilván nem, amit ha kinő is elhord arra az 1-2-3 hétre míg kellhet
2015. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is epp meretvaltasnal tartunk, csak az en fiam a 62-est kezdi kinoni.En inkabb tavaszi ruhakat vasarolok.Foleg rovidujju bodykat veszek, hosszu ujju polokat, farmereket es beleletlen nadragokat, en szeretem a kantaros nadragokat is.Na meg persze nehany cipzaros pulcsit, kardigant.Kabatja van, kesobb esetleg veszek meg egy vekonyabb dzsekit.En rugit csak ejszakara adok ra, de mar abbol is a vekonyabbat veszem, nem a plusst.
2015. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fél éves nem 3 hónapos :-) szép lenne 3 hónaposan 74-es ruha :-) és neki már nem veszek lábfejes ruhát,ne zavarja a mozgásfejlődésben. lábfej nélküli rugit nehéz kapni,plussz félévesnek szerintem simán lehet már nadrágot, a poló/pulcsi meg ugyanúgy bodyra megy.ezekből is vannak kényelmes pamutok/plüssök. nyilván a kérdés lényege,hogy hosszujjú vastag dolgokat pl. bélelt nadrágot,pulcsi ilyeneket vennétek-e többségben,vagy a tavaszra készülve már rövidujjúkat,halásznacikat is vennétek-e. azért köszönöm a válaszokat. a kantáros nacikat én is nagyon szeretem :-)
2015. márc. 8. 07:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit nevezel télinek? Overállt már biztos nem vennék. De vastagabb rugit, hosszú ujjú bodykat még igen, mert tavasszal, nyár elején is lehet hűvösebb idő.
2015. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt nem is kell,overállból már van 74ese,azt adok rá,mert mellkason nem tudom összehúzni a 68-ast.ez biztos jó lesz rá még 2-3 hónapig. köszi a választ :-)
2015. márc. 8. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!