Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Június végi babának milyen...

Június végi babának milyen arányban vennétek rövid és hosszú ujjú bodykat?

Figyelt kérdés

Az a dilemmám, hogy ahogy elnézem a kisruháinkat, hosszú ujjú bodyból sokkal több van, mint rövid ujjúból.

Ha kánikula is lenne, gondolom egy pár napos/hetes babára nem minden esetben adnátok rövid ujjút, ugye?


2014. máj. 4. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is június végén született,az elején nyilván hosszú ujjúban volt,elég kicsike is volt,szóval inkább felöltöztettem,mint nem.Aztán kb. 2 hetes volt,mikor már volt hogy csak rövid ujjú body volt rajta semmi más,mert kánikula volt,és nagyon izzadt szegényem,sikerült egy párszor beöltöztetnem.

Szóval az arány fele fele.Nekünk volt 56os rövid,és hosszúból is kb. 5-5 db,aztán 62es méretből már több.

2014. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem igaz,július közepén született a babám, nagyon meleg volt. Adtam rá rövid újjú bodyt, vagy ujjatlant, vékony pamutrugival, aminek nem volt ujja. Aztán volt, hogy csak póló volt rajta, meg pelus, olyan meleg volt. Mikor aludt, betakartam egy textil pelussal, éjszakára egy vékonyabb pléddel. De mondom, a lakásban is 28 fok volt, kint meg kb 38.
2014. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lényeget nem írtam, nekünk több rövid ujjú body volt, mint hosszú ujjú.
2014. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. máj. 5. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!