Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen ruhákat vegyek júliusba...

Milyen ruhákat vegyek júliusban születő babámnak?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, lassan szeretném elkezdeni megvenni a dolgokat. Bár a második babám lesz, a kislányim tél elején született.
2015. márc. 17. 12:54
 1/2 sandrachnologic ***** válasza:
Rovidujju bodyk, pamut rugik, par plüss az első hétre, mert akkor meg ugye fazosak. Vékony pamutsapka, vékonyabb kocsikabat (csak az a pamutos), pamut babanadragok, vékony zoknik. Esetleg par darab napozó. Sima pamut hálózsák. 😊
2015. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vékony kardigán. Vegyél napozót is, rövid ujjút meg vállpántost is, többet. Június közepi lányom rengeteget volt ilyenekben, dögmeleg volt. Több lepedőt, én naponta cseréltem az elején, megizzadnak ők is.
2015. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!