Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek hányas méretű...

Szerintetek hányas méretű hálózsákot vegyek 7,5 hós,70 cm körüli babámnak, hogy kényelmes legyen?

Figyelt kérdés
A 90-es, gondolom, már túl nagy, ugye?
2014. szept. 23. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy nagy.

A lányom születésétől kb. 1 éves koráig ugyanabban a hálózsákban aludt.

Utána kapott nagyobbat, most lesz 2 éves, még mindig ebben alszik.

Nem baj, ha nagyobb, legalább nem kell évszakonként újat venni.

2014. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak olyan volt, amit alakítani lehetett. A C&A-ban lehetett kapni, és azt hiszem 92-est vettünk, de már jóval előbb azt használta, mert fel lehetett kötni valahogy, és kényelmesen aludt benne.

Én ezt jónak is találtam, mert legalább sokáig tudta használni. Szerintem te is kereshetnél ilyet, mert amúgy gyorsan nőnek a babák, úgyhogy ha 80-ast veszel, lehet pikk-pakk belenő.

2014. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Amúgy attól félek, belecsúszik a feje a nagyobb zsákba és megfulladhat, vagy bármi....szóval, hogy lötyöghet benne...és lecsúszhat...mármint a baba:))

2014. szept. 23. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csuszik le nyugi:-) en mindig 2-3 szammal nagyobb zsakba rakom mert ugy kenyelmes neki.
2014. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)) mindig tanul az ember:)
2014. szept. 23. 13:16
 6/6 anonim válasza:
Én ma vettem a babámnak az Aldiban 90-est, babám 74 cm jelenleg. Teljesen kényelmes, pedig én 80-as méretet kerestem eredetileg, szerencsére nem volt :-)
2014. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!