Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumit megyek vásárolni,...

Cumit megyek vásárolni, juliusban szülök, milyen cumit vegyek a babámnak? Márka? méret stb.

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ha játszócumira gondolsz és nem etető, akkor a NUK-ot javaslom, fogszabáylzós cumi, 1-es méret, van belőle szilikonos és latex is, mi a szilkonosat használjuk.

de lehet, nem is fogja kérni a babád. :)

szép szülést neked! :)

2010. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem is fog kelleni neki,van olyan baba amelyik öklendezik tőle,szóval ezzel ráérsz születése után foglalkozni.

Szép estét!

2010. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a MAM-os (szilikon) jött be, a többi nem kellett Neki.
2010. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Váltsd ki a kismama csomagot, abban van ajándék cumi. Legalábbis nekem.
2010. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

MAM éjszakai pipa! Könnyű, nem csúszik ki a szájából és nem csörög, mert nincs foggantyúja.


Cumisüveget nem tudok javasolni, nekünk az Aventesnek nem jött be a szívókája, most MAM-ot használunk, de az meg nem levegőzik. Szóval én egyiket sem ajánlanám. A Nuk-ot nem próbáltuk. Talán majd veszek én is.

2010. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát több db-ot ne vegyél, nekünk volt több cumi, cumisüveg is, egyiket sem fogadta el.. ha mégis kell neki, tudsz mjd venni.
2010. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

Miért akarsz előre cumit venni? Nekünk nem volt és ne is kellett.

Ciciztesd a babád, mikor igényli, ne rontsd el cumival!

2010. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Annyi a hozzfűznivalóm hogy mi latex cumit használunk. A szilikonból nem szeret inni mert keményebb. Pedig a legtöbb NUK cumisüvegen szilikonos van ezért én külön veszem hozzá a latexot
2010. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem a kislányom 4 hós koráig nem fogadta el a cumit, több fajta is volt így többet is kipróbáltunk, de csak utcán sétáltatáskor volt hajlandó néha a szájában tartani (avent újszülött, mam-s, és van nem szilikon is)

aztán kb. 4 hósan egyik napról a másikra egyre többet játszott vele és már szinte kérte is ha nem volt a keze ügyében,

szerintem nagyon hasznos, egyáltalán nem zavart bele a szoptatásba, viszont miután ez van a szájában így nem töm bele minden mást :) egyfajta védelemként szolgál

én csak ajánlani tudom, még ha eleinte nem is biztos hogy elfogadja (amit én a csomagban kaptam mam-s cumi az nem újszölött méret volt, mi az avent újszülött cumit 6 hós korig használtuk)

2010. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Cumisüvegem van több is Aventes, de játszocumit gondoltam egyet veszek probának hogy kell e neki vagy nem.

kiváltottam a csomagot de piros cumit adtak benne, nekem meg kisfiam lesz:))

még egy kérdés, hogy a korházban ha sokat sir, adhatom neki a cuimit? vagy ott szolnak érte?

2010. máj. 31. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!