Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 24 db-os játszós ruhacsomag,...

24 db-os játszós ruhacsomag, sok 3000 ft. ért?

Figyelt kérdés
Egyik sem szakadt, kicsit bolyhosak. Sok melegítő nadrág és pulcsi.
2015. márc. 18. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:

a játszós szó a csomag minőségét jelenti, tehát foltosak, bolyhosak, viseltesek. én ennyit nem költenék olyan ruhára amit csak itthon tudok ráadni.

ha meg csak picit bolyhosak akkor nem játszós, nem? akkor megér annyit. nálunk a turiban minden gyerek ruha 200.- és nincs postaköltség, nagyon szépek, jó minőségűek, ezzel is kell számolni...

2015. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem foltosak, nincsenek kinyúlva. Simán ráadható utcára, de mégsem ünneplős. Ezért írtam hogy játszós.
2015. márc. 18. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
kimondottan otthoni ruhát nem veszek. veszek jobb minőségüt és majd a gyerekeim elhasználják annyira hogy otthoni legyen. ha csak bolyhos, az egyáltalán nem játszós. ne így hirdetsd mert biztos nem fogják megvenni. írd használt de jó állapotú, kicsit bolyhos....stb. 3000ért megéri. milyen ruhák? mekkora?
2015. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem sok érte egyáltalán.
2015. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem sok,de tényleg rossz néven hírdeted :-) a rosszabb állapotú a játszós,nagyon bolyhos,vagy kifakult,itt-ott lyukas stb
2015. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor átírom. :)
2015. márc. 18. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen ruhák, milyen méret?

Én a kisfiamnak keresek mostanság főleg melegítőnacikat a bölcsibe, meg itthonra, játszóterezni. 98

104-es méretben. Hátha :)

2015. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
80-86-os méret. Mot hordjuk mi is a 98-asokat. :)
2015. márc. 19. 06:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem sok érte egyaltalan, ha tenyleg nem fontosak. En is arultam csomagot es nem irtam bele hogy játszos, hanem a leírásban beleirtam, hogy a lanyom ovis ruhái, de nem fontosak. Sok olyan volt amit mas raadott volna elmenosnek is, de nekunk sok ruhánk van igy szinte mind szep. 300-ra jött ki darabja, igy is megvettek. A vevő csodálkozott is, hogy miert adtam ilyen olcsón, mert olyan szépek. Még a vásárlás elott is megkérdezte többször, hogy biztos nem agyon hasznalt? Neked 100 Ft fölé jönne ki darabja, annyiért nagyon jo.
2015. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem fontosak hanem foltosak :-)
2015. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!