Hol tudnék a kisfiamnak villogó talpú cipőt venni?

Figyelt kérdés

Tavaly a CCC-ben vettük neki, most is láttunk ott, de annyira műanyag az egész, hogy azért nem adok ki 6-7 ezer forintot, max. 5-öt adnék érte (de az is már a nagyon max.).

Nagyon tetszett neki, és most is olyat szeretett volna, de egy bőrt vettünk. Tavaly is vettünk még egy bőrt is mellé, de most is annyira szeretett volna, hogy vennék egyet, ha lenne kicsit olcsóbban, hogy tudjon néha mászkálni benne.


2015. márc. 23. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A hétvégén a piacon láttam, de meg sem néztem mennyibe kerül, mert nekünk még nagyon messze van, de ilyen tépőzáras sportcipő volt, aminek olyan szövetes a felsőrésze.
2015. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Deichmann-ban láttam, illetve mi ott vettünk egy pókemberest 3000,- forintra leárazva.
2015. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-be volt 3 hete. 3000 ft volt, még lehet kapsz
2015. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú de jó, köszönöm szépen, megnézem őket!
2015. márc. 25. 03:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Kínaiban vettem Winket kislányomnak, de fúinnak való is volt.
2015. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!