Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák! Ki milyen gyerekcipőt...

Piroska és a farkas kérdése:

Anyukák! Ki milyen gyerekcipőt vett első cipőnek és mikor?

Figyelt kérdés
Kislányunk most lesz 1 éves, 19 -es a lába. A lakásban vagy puhatalpú cipőben, vagy zokniban van, még nem jár egyedül, csak kapaszkodva a bútoroknál. önálloan most kezd 1-1 lépést. Még egy kis időm van, de már nem sok, tapasztalatokat szeretnék. Mamuszbol 19est hord / babakocsiban adom rá -, a puhatalpúbol már inkább 20-as kellene neki. Akkor kiscipőből vegyek eleve 21-est, h ne csak pár hétg legyen jo? Magas a rüsztje, ezügyben is jo lenne néhány tanács, kinek melyik márka vált be.
2015. márc. 24. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött a pediped, először originalst vettünk, aztán grip&go-t, ne vegyél eleve nagyobbat, 19-es volt a lányom első cipője, azt 3 hónapig hordta, de a 20-as még nagyon nagy lett volna. Az első lépéseknél fontos, hogy jól illeszkedjen, később már nem olyan nagy gond, ha picit nagyobb.
2015. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is magas a rüsztje, széles a lábfeje, nekünk a D.D. Step vált be nagyon.

Nagyobb cipőt ne vegyél neki. Sajnos ez ilyen, vannak cipők, amiket csak 2-3 hónapig hordanak :S

Próbáld bele a lábát, nekem az a tapasztalatom, hogy nagyobb fazon, mint más cipők. Legalábbis míg ebből pl. 23-ast hordott, már volt olyan más típusú, amiből a 24-es lett volna épp határeset.

Nekünk 21-es volt a kezdő cipőnk. 13.5 hónaposan kezdett járni, meg amúgy is nagylábú, nagydarab :) Most 26 hónapos és a 25-ös méretnél tartunk ebből a típusból.

2015. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy amekkora a láb +1 cm-rel nagyobb cipőt érdemes venni.

Nekem így az első cipő ami 22-es volt majd egy évig hordtuk.

Elefanten cipő volt


És egy link:

[link]

2015. márc. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 0.5 cm-rel kell nagyobbat venni. Tehát hogy ne szorítsa, hanem beférjen egy ujjunk.


[link]


Fura, nálunk is mindig picit nagyobb a cipő, mármint nem egy számmal, hanem ami még kényelmes. De egy évig nem tudott cipőt hordani :)))

2015. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2015. márc. 26. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!