Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik legyen az első cipőnk?

Melyik legyen az első cipőnk?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintetek első kis cipőnek melyik a jobb?


2015. jan. 3. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sétálna is benne vagy csak azért lenne a lábán, hogy ne fázzon a babakocsiban? Ha sétálna is, akkor a 3-ast, 4-est semmiképp. Mi a 4-eshez hasonlót vettünk a fiunknak. Nagyon rossz választás volt, vettünk két nap múlva másikat, egy rendes vékony talpú, könnyen hajló, bőr cipőt. Ég és föld. A sportcipőben nem tudott menni, esett-kelt, a bőrcipőben meg mint a nyúl szalad. Csak nem volt eladó a boltban, mi meg nem tudtuk, hogy mire kell figyelni, és hirtelen jött az ötlet, hogy cipő kell. Mindegy, majd eladjuk olyannak, akinek még nem megy a gyereke, csak kell valami a lábára, hogy ne fázzon.
2015. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sétálna is benne, igen!

Szerintem a 2. lenne a jó, de szeretnék meghallgatni tapasztaltabb anyukákat is, mert én első babás vagyok. :)

2015. jan. 3. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsót venném. Mi is most vettünk ehhez hasonlót. Sztem a többiben nem tudna könnyen menni. Mennyi idős? Sztem ettől is függ. Kislányunk 10 hónapos és abban tud menni ami pont jó a lábára és vékonyabb a talpa, hajlik rendesen.
2015. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kislányomnak a 2. vettük meg,pont ezt a tipust,csak akkor még lila szinű volt.

Nagyon jó.Könnyen tudott benne menni.Csak ajánlani tudom.

2015. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mivel tél van, ezeket én vékonynak találom. Nekünk kintre elefanten cipőnk van, szintén deichmannból, de magas szárú, két tépőzáras, bundás. Így kint nem fázik. Bentre nem kap ilyen cipőt, csúszásgátlós zoknicipője van, tökéletesen kényelmes, nem fázik fel, de nem szorítja sehol sem a lábát, szépen megy benne. Ilyesmi:

[link]


Ti kintre vagy bentre kerestek cipőt?

2015. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kintre ezek közül csakis a második, a többi nem télre való. Bentre nem kell cipő.
2015. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kintre lenne, igen. 11 hónapos most a lányom! Köszönöm a sok segítséget! :)
2015. jan. 3. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kintre egyik sem elég meleg ilyenkor. Én Pediped originalst vettem a 11 hónaposomnak, egy cipőt és egy csizmát, de kintre nem teszem le, mert ami elég hajlékony talpú egy tipegőnek, az nem elég meleg ilyen hidegben, ha majd 10-12 fok lesz legalább csak akkor sétál majd kint. (Vagy ha előbb jutunk el a vastag talpú csizmáig :-))
2015. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!