Első cipő vásárlás?

Figyelt kérdés
Kislányom talpa 13 cm. Milyen belső talphosszúságú cipőt vegyek neki, 13-asat, vagy nagyobbat? Ez egyáltalán milyen cipőméretnek felel meg?
2015. márc. 12. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó nagy lába van a babucinak, első cipő esetén..

Biztos h jól mérted? Milyen idős? Csak mert a fiam talpa (aki amúgy se volt kicsi babának főleg, de most se az a korához képest) 13 cm 1,5-2 évesen volt, akkor 23-as cipőket hordott.

Én 11 hósan vettem neki az elsőt, 21-es cipőcskét, akkor kb. 11,5 cm lehetett a talpa. És úgy nézd, hogy ne olyat vegyél, ami épp h jó rá, picit nagyobbat.

2015. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 éves, de nagy baba. Többször megmértem, többféleképpen, mindenhogy 13 cm lett :)
2015. márc. 12. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg 23-as kell majd neki, de egyébként márkáktól függ a számozás. Mindenképp bizonyosodj meg arról, hogy a cipő belső talphossza nagyobb legyen 13 centinél.
2015. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na jó, de mennyivel? Mi is cipővásárlás előtt állunk. :-)
2015. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!