Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Lakáson belül adtok vmilyen...

Piroska és a farkas kérdése:

Lakáson belül adtok vmilyen lábbelit járni tanulo babátok lábára? / konkrét cipőre gondolok elsősorban, nem a puhatalpúra/

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem adtam. Csúszásgátló s zoknit adtam a lánykámra.
2015. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, soha.
2015. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is csúszásgátló zokni van.
2015. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi adtunk (d.d.step), orvosi javaslatra. Szépen tud egyébként járni, egyensúlyozni cipő nélkül is.
2015. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 4-es! az orvos kifejezetten nektek javasolta ezt, vagy általánosságban az a véleménye, hogy cipőt kéne adni a kicsikre?
2015. ápr. 12. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Pediped originals volt a lábán akkor és azóta is, mert hideg a kő, és a zokniféléket letornázza egyébként, mióta melegszik az idő már inkább zoknizunk.
2015. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is adok a gyógytornászunk javaslatára supinált talpú cipőt, mert nagyon befelé dől az egyik lábfeje. Nem egész nap van rajta, mert ég sokat mászik és zavarja, mivel ezekből hosszabbat kell venni, mint a lábfeje.
2015. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem adtam rá semmit, mivel egészséges a lábfeje, így nem.javasolták.
2015. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Kifejezetten nekünk javasolta. Szerencsére nincs semmi baja a kisfiunknak még (remélem nem is lesz), de nála egy betegség miatt nagyon vigyázni kell az ízületekre, ezért kell használnia cipőt,h kevésbé terhelődjön a bokája, térde.
2015. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, egyébként ha nem lenne problémája a lányom lábának, szerintem nem adnák rá.
2015. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!