Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan, mivel vettétek rá...

Ti hogyan, mivel vettétek rá magatokat arra, hogy elkezdjetek terembe járni? Elsősorban lányok, de fiúk is írhatnak.

Figyelt kérdés
Szeretnék kondizni, nem kövér vagyok, csak egy kicsit plötyi.. És úgy gondoltam, hogy itt az ősz, tél, remek időzítés lenne arra, hogy elkezdjem átalakítani a testemet, hogy a jó idő érkezéére formásabb, feszesebb testem legyen. Viszont csúnya dolog, de lusta vagyok.. Illetve nincs meg bennem az elszántság, a motiváció.. Hiába nézegetem irigykedve a szebbnél szebb nőket, a fitness videókat, motivációs szövegeket, nem tudom rávenni magam.. De tudom, hogy a siránkozással, irigységgel nem megyek semmire.. Ezért érdekelne, hogy régebben volt-e valaki ilyen helyzetben, és ma már rendszeresen jár terembe? Hogyan vetted rá magad? Mi volt a motivációd? KÖszönöm:)
2014. okt. 16. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jól akartam kinézni. Történet vége. :)
2014. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!