Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nyáron negyven fokva is adtok...

Nyáron negyven fokva is adtok bodyt a ruha alá?

Figyelt kérdés
Kislányoknak pedig a nyári ruhák alá adtok helyette pelustakaró bugyit,vagy nem? Napozó alá egyáltalán kell body?
2015. ápr. 13. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell! A napozó is csak azért kell, hogy a sugárzástól részben védje a bőrt.


A Közel-Keleten is azért hordanak bővebb, fehér ruhát a férfiak, mert az erős sugárzás ellen védekeznek. Hőmérséklet alapján ott meztelenül is járkálhatnának.


A babáknak is 36 körül van a normális testhőmérsékletük, miért akarnánk ezt 40 fölé tornázni? Hogy hőgutát kapjanak a hőpangástól? A kisebb test könnyebben át- és túlmelegszik.

2015. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan fiam van, de nyáron vagy csak body, vagy csak napozó volt rajta itthon, kint leginkább body +rövidgatyó. Nagy hőségben csak.pelus meg egy kistrikó.
2015. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi :-) nekem ősszel született,elég tanácstalan voltam nyáron majd mit adjak rá. el nem tudtam képzelni,hogy bodyt a ruha alá 40 fokban mikor én már a bőrőmet levenném
2015. ápr. 13. 08:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2015. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyáron dögmelegben többnyire pucéran vagy egy szál fürdőbugyiban rohangálnak a lányaim az udvaron. Amikor még csak totyogtak, akkor egy szál pelus volt rajtuk, semmi más.
2015. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy! Vagy csak body vagy csak napozó kint, itthon egy pelus csak. Nekem kislányom van, ruha alá adok pelustartó bugyit, hogy mégse a pelus látszódjon ki, de ez csak esztétikum, nélküle sincs gond.
2015. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bodyban és shortban, vagy napozoban volt a babám, 3 honapos volt.
2015. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bár divat, de én nem adok pelustakaró bugyit, szerintem így is eléggé izzasztó a pelus, nemhogy még egy plusz réteget adjak rá...

Otthon mindig van rajta vmi nagyon könnyű nyári ruha, de enni csak egy szál pelusban szokott és nem kell mosni:)

Kintre a könnyű nyári kalap meg napvédő krém fontos még, ha jól látom azt nem írtátok.

2015. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és napvédő krémből milyet használtok? ha mentek valahova milyen sűrűn kell újra kenni vele?
2015. ápr. 14. 07:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Minél magasabb faktorszámút, mert akkor elég ritkábban kenni. És olyat, ami tipikusan gyerek fényvédő krém.
2015. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!