Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kislány ruha postaköltséggel?

Kislány ruha postaköltséggel?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan oldalt ahol gyermek ruhacsomagot lehet kérni ugy,hogy a postaköltséget válalnám?A mai világban nehéz ujjakat venni!
2015. márc. 5. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Vatera,tesz-vesz,olx.
2015. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell újat venni. Rengeteg helyen lehet nagyon olcsón jó ruhákhoz jutni (turkálók, facebook csoportok, börzék... stb).

Ha jól értem, te ingyen kérsz ruhát.

Vagy a vöröskereszt, vagy védőnőt kérdezd, vagy vadássz a vaterán 1 Ft-ért ruhacsomagot.

2015. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ujjakat ne is vegyél, csak ÚJakat! Egyébként írhatnál részleteket! Mekkora gyerekre valót, milyen ruhákat...stb...?
2015. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Teljesen ingyen nem mert a postaköltséget vállalnám.
2015. márc. 5. 11:52
 5/9 A kérdező kommentje:
3as Bocsánat a hibáért nem direkt volt!110-116os nadrágok,pulóverek,pólók,hosszú ujjakat.
2015. márc. 5. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:
jófogás.hu
2015. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jófogáson olx-en felteszel egy hirdetést,hogy milyen ruhára van szükséged a ptk-t vállalod! Egyre többen kérnek így segíteséget!
2015. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

"Teljesen ingyen nem mert a postaköltséget vállalnám"-de aki adja attól mégis ingyen kéred.

Én őszinte leszek, a helyi facebookos csoportokba fel szoktam tenni ingyen ruhákat,aki el jön érte viheti,vagy odaadom a védőnőnek, de én nem postáznám. Nem szaladgálnék dobozért, hogy csomagoljam és még a postán is álljak sorba a gyerekkel, bocsi de nem.

2015. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Keress ismerőst, és vedd meg tőle 2-300 Ft/db-áron.
2015. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!