Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik szandál legyen a kettő...

Melyik szandál legyen a kettő közül?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



A drágább bőr, az olcsóbb műbőr.

Jelenleg DD. Step cipőcskéje van. Melyik szandit érdemesebb megvenni szerintetek? Fontos, hogy bőr legyen? 15 hónapos a lányom.


2015. ápr. 13. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt venném, amelyikben könnyebben tud lépkedni, jobban tartja a lábát. A drágább jobbnak tűnik.
2015. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk, természetesen felpróbáljuk mindkettőt. Még az is lehet, h találunk mást. :) Én is a drágább felé húzok, már csak azért is, hogy valódi bőr. :)
2015. ápr. 13. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányomnak több CupCake cipője volt már, és jók. Hiába nem bőr, szerintem jó minőségűek azok is.

De természetesen meg kell fogdosni, fel kell próbálni, és úgy mehetsz biztosra.

2015. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezeknek is gumi a talpuk, mint a DD. Step cipőinek? :)
2015. ápr. 13. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban hajlik.
2015. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem voltam megelégedve a cupcake cipőkkel. Nézd meg a baren suche cipőcskéket. Azok közép árkategóriásak, bőr, és jó volt.
2015. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsi gyereknek szerintem fontosabb, hogy mennyire tartja a lábát és hogy hajlik-e a talpa, mint az hogy bőr-e. Sokszor olyan merev talpú cipők vannak hogy döbbenet!
2015. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a lába gyereknek ? Mert ahogy látom a kètt cipőböl nincs minden mèret ,de èn cup cake cipöt venèm meg ,nekünk jó volt fogta bokáját ès kènyelmes is volt szèp is volt .
2015. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvolt a vásárlás.21-es méret kellett, volt belőle az üzletben. Az Elephanten szandit vettük meg. Többet is felpróbáltunk, de ebben ment a legstabilabban.köszönöm mindenkinek a tanácsot. :)
2015. ápr. 17. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!