Tenyleg kell a szandal az eppen jarni tanulo lanyom labara?

Figyelt kérdés
Vedonom, es mas anyukak szerint bentre szandalt erdemes adni a totyogo gyerek labara, aminek a hatso resze a kereg kemeny, tartja a labat. Ma elmentunk egy gyerekcipo boltba, es 7 ezertol kezdodnek ezen szandalok arai. Komolyan ennyibe kerul egy szandal, ti vettetek? Ferjemet elbocsajtottak, nem tudtuk megvenni. Nem ertem miert ilyen draga, vagy csak nekunk draga?
2014. dec. 6. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk.gyerekorvos és védőnő is azt javasolta, hogy ne adjunk rá semmitbentre, csak zoknit vvagy harisnyát. Egészséges labnak nem kell cipő, azt mondták. Mi megvehetnénk ennyiért egy cipőt, de feleslegesen nem tesszük. Egyébként szerintem is irreális árak vannak, kihasznaljak, hogy a szülők a legjobbat akarják, de nem tudunk mit tenni. Ha bármi indokolna, vennénk cipőt. Nem kérdezted a gyerekorvost? Egészséges a lába, nem lehet, hogy azért javasolta a védőnő, mert valami gond van? Bár akkor orvoshoz kellene küldenie.
2014. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam most kezdett önállóan totyogni, még csak bent, nem adok semmit a lábára maximum puha talpút hogy meg ne fázzon!

Én úgy tudom (és így is fogom csinálni) hogy addig míg kint nem jár stabilan, nem kell ráadni semmit.

2014. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak zoknit adtam a lábára. Ha valamilyen ortopédiai gond lett volna, akkor vettem volna.
2014. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szerintem sem, csomó cikket olvastam erről. Én egy puhatalpút szeretnék a hideg kő miatt. A zokni folyton lecsúszik.
2014. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Ez egyáltalán nem drága!Most vettem a gyereknek egy téli bélelt bakancsot,egy hótaposót egy csini csajos csizmát és a bölcsibe egy szandált.Darabját 12 ezerért,szóval az a 7 ezer forint semmi!!
2014. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó! Akkor te 36 ezret költöttél a három lábbelire? Nem semmi...

Figyelj! Bentre ahogy legtöbben írták nem kell semmi. Ilyen hülyeséget honnan szed a védőnő, nem tudom...

Az én lányom is most totyog 13 hónapos, bentre nem kap semmit. Kint még nem jár, de én 3000-ért vettem neki egy használt Asso bőr csizmát, ami, ha el is kezd járni kinn, tartja a bokáját és teljesen megfelelő. Én nem voltam hajlandó tízezret kiadni egy csizmáért, amit hord kb. 3-4 hónapig, pedig lehet futotta volna, de ésszerűtlennek tartom.

Az, aki meg három lábbelit vesz egy évszakra darabját 12 ezerért az nem az én, mi társadalmi rétegünkhöz tartozik..., de, ha megteheti, hát vegye...

2014. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

Igen,annyiért vettem őket összesen!

Megtehetjük,igen.Soha nem adnék használt lábbelit rá,ahogy olcsó,minőségen aluli kínait sem!

2014. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy megteheted! Azt azonban senki nem kérdezte, hogy milyet nem adnál a gyerek lábára! Szerintem 24 ezerből is vehettél volna három megfelelő minőségű cipőt, és, ha kis jó érzés lenne benned a maradék 12-ből pedig rászoruló gyerekeknek vehettél volna cipőt, ajándékot, bármit, amire szükségük van. Tudod ebben az országban nem az átlag, hogy évszakonként három pár cipőért kiadnak a szülők 36 ezret, az egy évben cirka 144 ezer, és csak cipőre. Ha szerinted ez normális, lelked rajta, mert ugye te megteheted. Sok gyereknek meg szegénynek nincs mit enni és boldog lenne, ha kaphatna egy új három ezres kínai cipőt is. Az a szomorú, hogy a gazdag úrinők, mint te, ennyire szegényes lelkivilággal rendelkeznek. Lehetnek elvek, hogy mit nem adnál soha a gyerekedre, de megnéznélek, hogyha keresnél 80 nettót a férjed meg 100at, plusz csp. Na, akkor is azt mondanád, hogy soha használtat, meg kínait a gyerek lábára? Az a baj, hogy sajnos a kislányodból is hasonló majom lesz, mint belőled, az én gyerekeim meg a tiédhez hasonló gyerekekkel összefuthatnak az oviban. Ja, elnézést, bizonyára magánbölcsibe jár, na ott nem futnak össze, mert arra nekünk nem telik. Sajnos igen csak feldühítenek az ilyen értékrenddel rendelkező vagy inkább nem rendelkező szülők.
2014. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
otthonra nem kell ,én se adtam itthon a lányom lábára semmit harisnyán kivül ,
2014. dec. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
legolcsobb cipő tipegöknek most 4000 ft deicmanban,de figyeld a leárazásokat és akkor nem kerül ilyen sokba egy lábeli.
2014. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!