Hol lehet leggyorsabban eladni a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Vaterán vagy facebookom0n? Tudtok esetleg jó csoportokat?

2015. ápr. 16. 07:38
 1/3 sandrachnologic ***** válasza:
Facebookon gyorsabb, de bizonytalanabb is szerintem. En sokszor jartam ugy, hogy odairtak 4-5-én hogy kerik, aztán vegul egyiknek se kellett. Vaterán ha leüti vagy megnyeri at kell vennie es kesz.
2015. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan nem lehet ,de megprobálhatod a baba ruha börzèken
2015. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Facebook-on általában a szezonális holmikat tudod jól eladni. pl. most a tavaszi, nyári holmikat.

A saját városod és a közelében lévő városok adok-veszek oldalait érdemes használni.

Fontos, hogy a mappádat tartsd rendben, mindig írj méretet, árat, állapotot.

Így is kell majd egy kis idő, de általában az idő meghozza az eredményt is. Ha pedig jó eladónak bizonyulsz, elég gyorsan kialakíthatsz egy vevőkört, akik rá fognak nézni az albumodra.

A baba és gyerekruha mindig kelendő. Szerintem jobb a facebook, mint a vatera, mert ingyenes, nincs postaköltség, így biztonságosabb is. Személyesen találkozhatsz a vevővel. A vaterán leginkább az 1Ft-os aukciók futnak, de ott nagy az esély, hogy szinte fillérekért veszik meg, míg a csoportban te határozod meg az árat, az viszi, aki előbb kéri.

A sok babaholmi közül nálam csak a kádállvány ment el az olx-en, a többi mind a facebookos csoportokban. Éppen a múlt héten vitte el a maradék legkisebb holmijaimat egy örökbefogadó mama, 14000 Ft-ért válogatott össze cuccokat. Igaz, 15 hónap kellett, mire az összes picike ruha elment, de nem baj, apránként is elteszem a gyerekek perselyébe. :)

2015. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!