Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mekkora méretű babaruhákat...

Mekkora méretű babaruhákat érdemes venni kezdetben?

Figyelt kérdés
Első baba így eléggé tanácstalan vagyok. Néztem hogy az 56-os méretre írják 1 hónapos korig, a 62-esre már 3 hónapos, de ha mondjuk 53 cm-rel születik félek hogy egyszer tudom csak ráadni az 56-os méretet, viszont ok hogy hamar belenő de nem fog elveszni a baba a 62-es méretben pár hetesen? Ti melyik méretből mennyit vásároltatok inkább?
2015. márc. 8. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy átlagos méretű újszülöttre 56-os méret kell.
2015. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én több 62-est vettem, mert mindenki azt mondta, az 56-os csak pár hétig jó. 4 hónapos koráig hordott 56-ost, januárban született, így a melegebb 62-esek csak párszor voltak rajta, mert jött a jó idő. Nyugodtan vegyél 56-osból normális mennyiségűt, mert az elején gyorsan koszolódik (pelusbaleset, bukás stb.), 62-esből elég az évszakfüggetlen dolgokat megvenni.
2015. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 56-ost az én babám kb. 3 hét alatt nőtte ki :), nagyon sokat nem hordott abból amit vettünk neki ebben a méretben. 53 cm-vel született. Van akire tovább jó.. ezt nem tudod előre. Szerintem vegyél 56-osokat, de főleg body-t, rugdalózót, abból kell sok (lepisili, lebüfizi, stb.), a sok alatt azt értem, hogy mondjuk 10-10 db-ot azért ki tudsz használni. Én elcsábultam mindenféle aranyos kis ruhácskának, farmernek, stb. na abból nem sokat használtunk. Egy-egy bőven elég lett volna. Ha picike lesz a baba, és tovább jó lesz neki az 56, akkor még vehettek azután hogy megszületett.
2015. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
uh-n azt mondták 2.80-3.20 között lesz,végül lett 3700 és 55 cm,kislány. kb 3 hétig hordta a bodykat, 1 hónapig a többit. én 2x annyi 62-es ruhát vettemmint 56-ost. bodyból 62est is adtam rá 1 hetes korától.
2015. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sandrachnologic ***** válasza:

Nekem a fiam 4100 gr es 55 cm volt, 1 hónapig hordta az 56-ost. 😊

Most a hugat is ekkorára josoljak, igy a megmaradt 56-os kollekció jo lesz neki, mert totál uniszex.


A 62-esbe nekem meg elveszett a nagy babam is 😊

2015. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én anyósra hallgatva sok 56-os ruhát vettem.

Aztán Megszületett a fiam 2700 g-mal, és 48 cm-rel...

Amíg kórházban voltam, anyós vett néhány 50-es ruhát. Az 56-osokat kb 4-5 hónapos koráig hordta.

2015. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom vegyél 50est is. 5-5 darabot, rugi-body. 56ost meg 10-10db-ot. az én fiam 4250 és 54cm volt. az 56os body lógott rajta vagy 1-2 hétig. a rugi 56osban jó volt mert hosszú lábai vannak de bodyból kellett az 50es.
2015. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!