Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha a habpapucsokban kibicsakli...

Ha a habpapucsokban kibicsaklik a lába, milyen papucsot érdemes venni 2 évesnek udvarra (vízállót)?

Figyelt kérdés
Vagy más félét, amibe könnyen belebújik? Nektek milyen van?
2015. máj. 8. 06:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem adnék rá papucsot, mert a másik fajtában is bicsaklik majd.
2015. máj. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Te milyet adsz rá akkor?
2015. máj. 8. 07:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Miert kell vizallo?

En meg most is haromcsatos szandit adok a labara, ami fogja a bokajat. Ha ez a szandal nem borbol keszul, viz is erheti.

2015. máj. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csatost nem vennék, a tépőzárast vagy belebújóst ő is fel/le tudja venni.

Azért kell vízálló mert sokat homokozik, pocsolyázik, tiszta sár mindig a vászon és bőrszandija.

2015. máj. 8. 07:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Adidasnak van vízálló szadálja, de még a crocs papucs is jó. Amúgy nem kell még erőltetni ezt az egyedül vegye fel dolgot, sokkal fontosabb hogy ne menjen tönkre a lába....
2015. máj. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nem a legolcsóbb, de én adidas gyerek szandált veszek a nyárra a 20 hósomnak. Bár tavaly nyár végén tudott menni a habpapucsban is. Ez azért jó mert ugyanolyan anyagból van (hab),könnyen tisztítható, tépőzáras, szellőzik a lába, és könnyű/kis talpa van...nem úgy mint a crocs papucsoknak. Nem tudom, hogy van-e crocs szandál? De az adidas tuti strapabíró. Deichmannba 6000-ért van, de érdemes szétnézni olx-en is.
2015. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én engedném neki, hogy az udvarunkon mezítláb élvezze a sarazást, homokozást. A lábának is ezzel teszel a legjobbat.
2015. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kisfiam most 2 éves, már tavaly nyár vége felé crocs-papucsot hordott, most is azt vettem Neki. Sosem bicsaklott ki benne a lába. Arra pedig pont jó, hogy a játszótérre vezető pár perces sétát megtegye benne, a játszóra megérkezve pedig úgyis rögtön lerúgja a cipőjét, hogy mezítláb lehessen.
2015. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2015. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

6-os, az Adidast én is néztem már, de mennyivel jobb mint egy crocs papucs? Ez utóbbival mi a baj? Olvastam itt hogy több gyerek elesett már bennük, ezért gondoltam más fajtára.


Valaki még írta hogy ne erőltessem a felvételt, erőlteti a fene, de nem is hagyja nekem, ő szeretné felvenni, én max igazítok rajta.

2015. máj. 8. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!