Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Júniusi babát nyárias idő...

Júniusi babát nyárias idő esetén miben érdemes hazahozni a kórházból?

Figyelt kérdés

Júniusban már lehet akár nagy kánikula is, elég ha egy rövid ujjú bodyban hozom haza, plusz zokni meg egy kis kalap? Vagy inkább body helyett legyen napozó (végülis ugyanaz, csak a szára hosszabb kicsit)? Rugdalózó az már sok lenne a body fölé, ugye?

Azért kérdezem, mert a nagylányom áprilisi és amikor a csecsemős nővér öltöztette a kórházban, akkor beszólt nekem hogy miért nem megkötős sapkát vittem. Nem hiányzik, hogy megint beszóljanak valamiért úgyhogy gondoltam megkérdezem, mások mit fognak bevinni.


2015. máj. 8. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem mindegy hogy gyalog fekete babakocsiban, vagy hűtőklímás autóban lesz szállítva..
2015. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi is júniusra várjuk.


Sztem ezt most nem lehet megmondani mibe hozd haza, lehet 40 fok de lehet csak 20 lesz. Azért nem mindegy.


Én úgy gondolom ilyen picinek egy vékony sapi kell. Viszont a ruha tényleg attól függ hány fok lesz.Én mindenképp hidegebb időre is készítek be ruhát.

2015. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, az kimaradt hogy autóval visszük, de a klímát nem kapcsolnám be ilyen pici mellett szerintem. Max kicsit lehúzzuk az ablakot. Kb. fél óra autózásra van a kórház.

Persze teszek be ruhát hidegebb idő esetére is, de azért valószínűbb hogy nagyon meleg lesz.

2015. máj. 8. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is júniusban szülök (2. gyerek)! Rövidben semmiképp nem vinném haza, hisz nekik még nincs kialakulva a hőháztartásuk (az első 6 hétben erre oda kell figyelni)! Vékonyabb rugi, cérnasapka, meg egy vékony kis takaró ha hűvösebb lenne.
2015. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egyébként is vinni kell a babaruhát a kórházba, mert nem adnak. Így én teszek mindenfélét aztán majd eldől. :) Utolsó voltam.
2015. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ujjatlan body a rugi alá azért nem ártana, vagy még rövidujjú body is.(ez a normál öltöztetésük is a kórházban a csecsemőosztályon is-csak azért írom mert sokan képesek passzos hosszú ujjú bodyban altatni meg harisnyában északára...)


amúgy helyes, hogy a klíma nem lesz bekapcsolva!

2015. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam júniusi, 3 éve nagyon meleg volt júniusban. Egy rugdalózóban (nem plüssben), vékony sapkában hoztuk haza autóval és egy takaróval letakartuk. Ez elég, ha meleg van.
2015. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majus vegere vagyok kiirva ,arra gondoltam hogy rovidujju body pamut hosszunadrag ,zokni ,vekony sapka ,textilpelenkaval letakarva ,ha lesz legalabb 30 fok.nos?ja ,kocsival visszuk kb 10 percig
2015. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is gondoltam arra is, hogy body+pamut vékony hosszúnadrág de szerintem ha beszóltak a sapka miatt, akkor emiatt is be fognak, hogy miért nem rugit vittem.

2015. máj. 8. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!