Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babaruhákért mi a kb reális...

Babaruhákért mi a kb reális ár? Ti mennyit adnátok érte?

Figyelt kérdés

Szeretném kislányom kinőt ruháit eladni, de eddig nem sikerült. Lehet hogy sokat kértem értük.

Hibátlan, többnyire márkás ruhákról van szó.

Szerintetek mennyit érdemes kérni:

Bodyk, pólók, rugdalózók, farmerok, nyári ruhák, kisnadrágok, overallok.

Illetve hol érdemes hirdetni? Csomagban vagy egyesével?

Köszönöm a válaszokat!


2015. máj. 22. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

babaruhák értéktelenek használtan, boldog boldogtalan árulja őket fillérekért, ezért 100-200.- az amiért ég talán elviszik ha tényleg szépek és divatosan.

overált 1000.-2000.- körül el tudod adni de csak szezonban vagy ősszel, akinek téli babája lesz, még nem vásárol... ;)

pólók, nadrágok, farmerek meg főleg értéktelenek mert újszülöttre nem is adnak :/

próbáld meg fb-on helyi adok-veszek csoportokban eladni

2015. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csomagban érdemes, mert egyesével többe kerül a lé (ruha, mint a hús (postaköltség).
2015. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
FB csoportban vagy OLX-en érdemes hirdetni.
2015. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Turkálós árnál olcsóbban van csak esély. A nagyobb márkákat kb harmadáron, ha nagyon jó állapotban van.
2015. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A rendes válaszhoz tudnunk kéne, hogy milyen méretű, milyen típusú ruhák, milyen márkákról van szó, na és persze mennyiért adod őket.


A legtöbb kicsi (56-68-as) ruhák 50-300 Ft, még ha márkás is. Ennél nagyobb méret persze drágább hibátlan állapotban. Egyedül az overall az, amit viszonylag jó áron lehet eladni.

2015. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
változó. anyukák párszáz forintért adják,pl. body 2-300, rugi 500. de a vérbeli börzések meg mondjuk egy nyári ruhát 1200-ért... használt nexteket meg csak lesek láttam már 3-5000-ért is. na azért az már túlzás. szerintem előszőr hirdesd fb csoportokban. aztán ha ott nem kell el,feldobhatod vaterára csomagban. oerálok most nem fognak úgy kelni,max 56-62esek aki előre vásárol,azokkal várnék őszig most fillérekért ha eladnád.
2015. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bababörzéken megpróbálhatod még. A szervezőknél kell asztalt bérelni (ennek összege változó, az asztal méretétől függ) és ott is megpróbálhatod árulni. Nagy előnye, hogy meg is tudják fogni az anyukák a ruhát, a gyerekhez mérni személyesen és még lehet, hogy később is vásárol tőled ugyanaz az anyuka, ha összejöttök. Itt is nagyon számít a jó marketing :-) Esetleg többen béreltek egy asztalt, de mindenképpen úgy érdemes csak menni, ha nagy a kínálatod és ügyesen kínálod.
2015. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sosem a márkát néztem, hanem magát a ruhát, a kinézetét és állapotát.

Legyenjó állapotú, folt-szakadásmentes.

Bodyt én 200-250ft-ért nézek max, mivel Tesco/Auchanban sokszor van akció 2500-3000 ft 5db.

Rugit 3-400ft-ért.

De főleg olyat keresek ahol min 2 méret ( 56-68 stb) van csomagban, mert olcsóbb a posta és nem kell kéthavonta nézelődnöm.

Overállt 1500ft-ért vettem a kicsinek.

Most várom a második babánkat, októberben születik.

2015. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én ha olyan helyen laknék garázsvásárt tartanék kertes ház.én darabonként adnám el ,viszont ovárált tudod 1000ft eladni majd összel,többit 200-500 ft között ,még ha márkás is .
2015. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A jó minőségű ruhákat bababizományiba is beadhatod, beveszik,ha nincs belőle nekik sok készleten és meg tudtok állapodni az árban. Viszont itt csak egy részét kapod vissza annak, amennyiért te el tudnád adni, legalább 50%-kal kevesebbet és nem is biztos, hogy tőlük is megveszi valaki.
2015. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!