Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen óradíj lenne reális...

Milyen óradíj lenne reális ilyen bébiszitter számára?

Figyelt kérdés
Budapesten élő külföldi, 8 év tapasztalattal, szakirányú, egyetemi szintű végzettséggel.
2015. ápr. 15. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ilyen 1000-1500 biztos kell egy bébiszitternek
2015. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen esetben 2-3 ezer szerintem. Nyilván a szomszéd magyar kislánynak elég 600 ft is.
2015. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-3000ft körül.
2015. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 évvel ezelőtt magyar óvónő 1200ft-os óradíjban szittelt rendszeresen. Ha csak vigyázni kell a gyerekre és nincs benne fejlesztés/nyelvtanulás, akkor 1500-1800 Ft, ha van, akkor én külön szedném. Mondjuk nyelvtanulás óránként 2000, a többi óráért 1500-1800 Ft.
2015. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Realisnak szerintem az nevezheto,amit hajlando a munkaltato is megfizetni, valamint nem rugaszkodik el az adott orszagban elok keresetetol. Az sem mindegy, hogy csak alkalmi munkarol van szo, vagy rendszeresen vigyazol a gyerekekre amig a szulok dolgoznak.

Az utobbi esetben az emlitett 3000 ft-os oraberrel napi 8 oraban, heti 5 alkalommal a munkaltatonak 480000 ezerbe kerulne a babysitter havonta.Szerintem ez mar regen atlepett az irrealis kategoriaba, hiszen ugyan ugy gyerekfelugyeletrol van szo akkor is, ha kozben te 3 nyelven beszelsz a gyerekhez es szaltot vetsz szorakoztatas gyanant.

Leegyszerusitve a dolgot az oradij mint mas szakmak eseteben is marad az alap oradij, csak jobb eselyekkel indulsz a munkaeropiacon, nagyobb esellyel kapsz valoban munkat.

2015. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én lennék munkáltatói oldalról. Alkalmi bébiszittert keresek egy éves mellé. Külföldinél ugye plusz előny lenne, hogy más nyelven beszél hozzá, így valami alap ragadná rá és konkrét személyhez is tudja kötni az adott nyelvet.


Alkalmanként, ha pár órára rá kell valakire bízni a gyereket, akkor lenne rá szükség. Illetve később elképzelhető, hogy bölcsődéből elhozni, ha mi nem érünk oda időben. Tehát nem főállásról van szó.


Nem tudom a magyar megnevezését, de 0-12 éves korig van "jogosítványa" gyerekekre, egyetemi szintű. Elsősegélytől a fejlesztésig. Fejlesztés külön nem szükséges, elegendő, ha ellátja és foglalkoztatja (játékok, mondókák, ének), amíg vele van.

2015. ápr. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!