Egy régebbi kapcsolatban történt abortusz reális szakítási ok?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerosomet ezért hagyta el a párja fel év után. A gyerek nem tőle volt csak elmondta neki. Ez valós ok szerintetek vagy kellett neki egy indok?
2015. márc. 3. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem semmi koze hozza h az elozo baratjaval mik tortentek. Ha ilyen miatt kepes volt elhagyni inkabb tenyleg most lepjen le mint kesobb. Ha az o ertekrendjebe, hitebe ez nem fer bele.
2015. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem csak talált egy okot, amiért le lehet lépni. Ha megszülte volna a gyereket, akkor azért hagyta volna ott, mert "más kölkét nem fogja nevelni"
2015. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát, ha valaki nagyon abortuszellenes, vagy vallásos annál érthető. Pl bátyám rettentő abortuszellenes, ő biztos nem állt volna össze olyan nővel, aki megölte a gyerekét.
2015. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

ha az értékrendjébe nem fér bele, akkor érthető..

később más dolgokon is kiütközik az iylen dolog.

szerintem szinte a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy a jövőkép, és az értékrend azonos legyen

2015. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha valakinek abszolút nem lefogadható az abortusz ténye, akkor érthetö.

Ez éppen olyan elvi kérdés lehet, mint hoyg nem tudja elfogadni, ha a nö prostituált volt, vagy bünözö.

Ha ez ELVI kérdés nála, akkor jogos a dolog.

2015. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez Nála kizáró ok párválasztásnál, akkor persze hogy jogos. Vannak emberek, akik nagyon nem támogatják az abortuszt. Senkitől sem lehet elvárni hogy elfogadja.
2015. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, szerintem nem.

Szerinte lehet, hogy az. Nem vagyunk egyformák.


Amúgy az abortuszellenes férfiakat kötelezném arra, hogy legalább félévet dolgozzanak egy olyan intézményben, ahol nemkívánt, elhagyott gyerekeket gondoznak.


Mert nem tudnám kötelezni őket arra, hogy szüljenek, ha nem kívánják. Pedig szívem szerint megtenném.


Sajnos arra sem, hogy a nemkívánt gyerekeket felneveljék. Kissé könnyebb a helyzetük...mindig könnyebb annak, aki a partvonalról kiabál be.

2015. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy mar írtak , nem vagyunk egyformák .. Számomra egyáltalán nem szakítóok , egy kifogás csupán ....
2015. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi nem ítélhetjük meg, hogy egy másik embernek mi jogos szakítási ok és mi nem. Én nem vagyok abortuszellenes, de vannak más dolgok, amiket nem tűrnék a párom múltjában. Hagyjuk már ezt a "semmi közöd hozzá" mentalitást, nem egy újszülöttet kapunk tiszta lappal, hanem egy múlttal rendelkező embert, akit a múltja tett azzá, ami.
2015. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy alapvető értékrendbeli különbségeket mutat, hogy az ilyen, fajsúlyosabb témában mi a két fél véleménye. Ha ebben különbözik a látásmódjuk, akkor valószínűleg nagyon sok másban is, amik az évek során szépen sorban kiderülnének, és akkor vezetnének szakításhoz. A hosszú távú párkapcsolat egyik legfontosabb alapköve az azonos értékrend, és ez ilyen kérdésekben is megmutatkozik. Ilyenkor jobb előbb, mint később.
2015. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!