Kislány bugyit 74-80-as méretben vajon hol kaphatok?

Figyelt kérdés

Néztem már pár nagyobb áruházban, ott csak nagyobbak voltak. Hivatalosan szerintem ezt hivják pelenkatartó bugyinak. Nyárra sok kis ruhája van, és az alá szeretném ráadni, hogy ne csak pelusban legyen.

Köszönöm.


2015. máj. 23. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Scamp pelenkatartó bugyi.
2015. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha pelenkatartónak akarod, akkor nem számít a babád mérete. Kínai áruházban, boltokban próbáltad már? Mi is ott vettünk kicsi bugyit az elején jó áron.
2015. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Brendon,Mamas&Papas valamelyikben biztos van.
2015. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én turkáltam párat, és rendeltem a gaptől meg a scamptől is. (Nekünk is jó sok ruci van.) De Brendonban is láttam.
2015. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a Brandonban meg fogom nézni, az valahogy nem jutott eszembe, pedig evidens lenne... :)

A neten találtam, talán egy helyen, bár nem vagyok az a nagy neten rendelős fajta. :)

Valójában csupán nem akarom egy szál pelusban vinni nyáron ide-oda, nekem szimpatikusabb, ha van alatt kis bugyika. Hogy ez igy pelenkatartónak számit-e, nem tudom. :)

Auchan-ban, Tescoban, valamint H&M-ben és C&A-ban néztem, ott nem volt ilyen kicsi - legalábbis itt nálunk.

2015. máj. 23. 21:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a tescoban vettem kis fodros bugyikat.
2015. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
brendonban van egy pár,a webshopot néztem,de nem nagy a választék
2015. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kinaiban van ilyen kicsi ,szerintem egy nagy tescoban is találnál
2015. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Itt Miskolcon elég nagy a Tesco, szóval megnézem újra majd. :)

Köszönöm a válaszokat, nem akarok neki sokat venni, vagy 3 db elég lenne. Meg fogom nézni szépen sorban, amiket mondtatok. :)

2015. máj. 25. 08:11
 10/13 anonim ***** válasza:
ha még olvasod,én is tesoban vettem 5db-osat. igaz,több évesre valók,de pelusra ráadva pont jók. nekem 10kg fölött van,így a 3 évesre való is jó rá. ha neked alatta van,van 1-2 évesre való (igaz az nem mindegyik fajtából) az jó lesz. 5db 2000ft
2015. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!