Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kölcsön ruhát tovább adni?

Kölcsön ruhát tovább adni?

Figyelt kérdés
ma adtam egy ismerősőmnek gyerekruhákat, azt mondta ami kicsi azt most nem adja vissza hanem továbbadja ismerőseinek.. nem az ő ismerőseinek szántam a ruhát hanem az ő lányának... köpni nyelni nem tudtam -otthagytam mert nem sok ruhát adtam,de ti mit szóltatok volna?
2015. máj. 26. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Udvariatlanság, igen.
2015. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ilyenkor jó tisztázni, hogy kölcsönbe, vagy örökbe adod-e. Illetve ha az ő gyerekére nem jó akkor kéred-e vissza, hogy másnak tudd adni. Ha Te nem mondtad akkor neki illett volna rákérdeznie. Ha örökbe adtad akkor onnantól kezdve nincs közöd hozzá. Ha csak elfelejtettétek lekommunikálni, akkor sajnos ilyen előfordulhat.
2015. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt egyértelmű a számára, hogy kölcsön: "ma adtam egy ismerősőmnek gyerekruhákat". De ha így volt, akkor is inkább kérdeznie kellett volna, hogy továbbadhatja-e. Neked viszont ott helyben kellett volna normális és kedves hangon, tisztességesen elmondani, hogy ha neki nem kell, akkor inkább megtartanád.
2015. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam h szeretnek meg kis tesot a közeljövőben - majd ha lesz viszzaadom volt
2015. máj. 26. 12:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Es mondtam h hoztam ruhát kölcsönbe
2015. máj. 26. 12:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha így letisztáztad... nekem biztos alaposan fennakadtak volna a szemeim és valószínű kedvesen figyelmeztettem volna, hogy kölcsönről van szó.

Ez így nagyon fura. Biztos nem adnék többet, ha valaki ennyire értetlen.

2015. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de miért nem nyitottad ki a szád? Bocsi csak felhúzott, h sokszor itt ok nélkül lehurrogják az embert, elég durván, de a való életben meg nem merik kinyitni a szájukat. Igenis akkor mondani kellett volna, hogy légyszives ne add tovább!!
2015. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én biztos megmondtam volna neki, hogy ami kicsi azt kérem vissza, hú de pofátlan ez a nő.
2015. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kölcsön ruhát ,tovább adni nem szép gesztus .
2015. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, ez bunkóság. Nekünk olyan volt, hogy kölcsönadtuk unokatesómnak a gyerekbútorokat, kiságyat stb., ő meg miután már nem kellett neki se szó se beszéd, eladta/elajándékozta. Frankó... Úgyhogy én (tesómat leszámítva) már nem adok senkinek semmit. Vagy eladom, vagy odaajándékozom.
2015. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!