Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti vettetek már klumpát a...

Ti vettetek már klumpát a kínaiba a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Vettem neki egy kisméretű krokodilos gyerekklumpát,és nagyon büdös (talán műanyag)szaga van.Tulajdonképpen arra vettem,hogy néha mezítláb belelép ha a teraszon van. Nem tudom,hogy higyjek-e pár cikknek a neten,hogy mérgező anyagok vannak benne. Esetleg el tudom ezt a szagot távolítani belőle?

2015. jún. 6. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a kinais cipőket. És még csak nem is olyan olcsó, hogy megérné. Büdösek is, nem csak az, amit te vettél.

Azt viszont nem hinnem hogy mérgező lenne. De a szagra a mosás sem elég szerintem.

2015. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, ha szaga van, nem jó. Gyerekjátékoknak, gyerekholmiknak nem lehet műanyag szaguk. Lehet kapni nem műanyag, hanem szivacsos anyagú, könnyű klumpát is, szerintem az jobb és nem büdös. Mi ilyent vettünk kínaiban, csak vizes közegben használja (strand, zuhanyzás), mert egyébként sem szereti a papucsot. Egyébként nálam többek között a cipő pont olyan, amit csak szaküzletben veszek.
2015. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyanítom, hogy ezektől a sz@r kínai papucsoktól lett lúdtalpas a gyerek, mert itthon állandóan abba volt, úgyhogy én emiatt nem ajánlom. egyébként, amit boltban árulnak, az remélhetőleg bevizsgált termék, nem mérgező. apám mindig beáztatta régen a vietnámi papucsokat, azok is rettentő büdösek voltak, az javított a helyzeten
2015. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!