Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek moshatom a babám...

Szerintetek moshatom a babám rucijait bónux-szal és coccolino sensitivvel? 35 hkm

Figyelt kérdés
A kislányomnak anno, dreft babyvel mostam, de most sehol nem találok. És hány fokon? Elég a 60 fok hosszabb mosással? Nem merem a baby care programot elindítani, mert az 90 fokon mos. Félek, hogy összemennek a rucik :) Ti mit gondoltok?
2015. jún. 11. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Még hányszor kérdezed meg? :) Értsd meg, hogy itt senki nem jósnő és nem fogjuk tudni megmondani, hogy mennyire lesz érzékenybőrü a kisbabád :)
2015. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt én nem vettem külön babamosószert, Tide-dal mostam mindent. Coccolinoval, vagy Lenorral öblítek (kék).

Másrészt, amikor marad még hely a gépben a férjem melós ruhái mellett (szakács), simán betettem a bodykat is 95 fokra. Nem mentek össze.

2015. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most tettem fel először a kérdést, nagyon sajnálom, hogy idegesítelek vele. Nincs időm végig görgetni az ehhez hasonló kérdéseket, inkább gyorsan bepötyögtem. De kár volt, úgy látom...
2015. jún. 11. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jún. 11. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt a kérdést nem ő tette fel hanem én...
2015. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De kötekedni jobb, mint vàlaszolni...
2015. jún. 19. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!