Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel, Persil vagy Perwol?...

Ariel, Persil vagy Perwol? Gél, vagy por? Esetleg más? És öblítő. Softlan? Silan? Coccolino? Lenor? Estleg más?

Figyelt kérdés
Szeretném a segítségeteket kérni,hogy a fent írt mosószerek közül melyik a legjobb a tapasztalatotok szerint. Előre is köszönöm!

2015. ápr. 2. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyukam mindig persilt hasznalt, por allagut, es az mukodott. ha nem azt vette, akkor a tomit , szinten por allagut. oblitobol a silan es a lenor volt a legtobbszor otthon, neha volt noname is, de csak ha valamiert egyik elobbit se tudta megvenni ott, ahol eppen bevasarolt.

a coccolinot mi sosem szerettuk, softlanrol nem is volt tapasztalatunk.

en a sajat haztartasomban altalaban gel allagut hasznalok, de a valaszom ezen resze mar nem lenne relevans szamodra, mert kulfoldon elunk es nem olyan markajut szoktam venni, ami otthon is kaphato

2015. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ariel jó porban is gélben is.Az ajánlás gélben 65 ml én 30 ml szoktam tenni a ruhákhoz és tökéletesen tiszta minden.A Persilnek nem szeretem az illatát gélben.Jó az illata a kék és a fehér pamutvirágos Lenornak.De ami szerintem minden mosószerhez jól illik és amit mindig el tudok viselni magamon az a fehér Coccolino.
2015. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En Ariel gelt hasznalok, mert a Persil nekem is budos gelben, a port pedig nem szeretem, mert sok ruhat mosok 40 fokon, es megmarad benne a por. Oblitobol a sarga lenort hasznalom, es egy bordo szinut (ez is Lenor), nem tudom, hogy azt lehet e otthon kapni (szinten kulfold). Ezeket felvaltva hasznalom, hogy ne szokjam meg az illatot. En azt vettem eszre, hogy az itteni mososzerek es oblitok sokkal erosebbek, koncentraltabbak, jobb minoseduek (meg ez meg eleg sok mindenre igaz).
2015. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!