Ránéznétek a listára?

Figyelt kérdés

Augusztus eleji baba 1. baba, nem tudom mit kéne még pótolnom ruhák terén. :)


4 rövid ujjú body

5 hosszú ujjú body

2 ujjatlan rugi

6 hosszú ujjú rugi

2 napozó

2 rövid ujjú póló

5 hosszú ujjú póló

2 rövid nadrág

5 hosszú nadrág

5 pulcsi

2 hálózsák


2015. jún. 24. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! En a rovidujju bodybol vennek meg 4-et. Rugi ala en azt szoktam adni a babara, m tartja a pelust es igy a rugi sem olyan vekony, h fazna benne a baba, de nem is meleg nagyon. Ha meg jon a hideg, akkor beszereznek meg a hosszu ujju bodybol is parat, m ennyi szerintem nem eleg. Pl, ha kakil a baba, akkor elofordul, h kifolyik a pelusbol, es akkor maris cserelheted a bodyt is. A tobbi szerintem eleg. :)
2015. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt ajánlom, mint az első, rövid ujjú bodyból szerezz még be egy párat. Szerintem egy újszülöttnek a legkényelmesebb ruhadarab a body+rugi, a nagy melegben napozó. Otthonra nem adnék rá pólót és nadrágot, esetleg ha mentek valahova. Okvetlen szerezz be egy vékonyabb plédet, ha lehülne az idő. + textilpelenkát, azzal is betakarhatod melegben, kiságyba feje alá, büfiztetéshez. Igaz, nekem téli gyerekeim vannak, de ha van kérdésed, nyugodtan írj :)
2015. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát bodyt mindig kell adni a picire?
2015. jún. 24. 11:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, bodyt mindig adsz rá, a pelus után azzal kezded az öltözködést. Egész szobatisztaságig célszerű azt használni mert nem húzódik fel és védi a derekát. Én még az ujjatlan rugihoz is vennék vagy 2db-ot, meg talpas nacit is vagy 2. Póló nem kell, azt nem fogod ráadni.
2015. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia.szerintem is keves a rovid ujju body.a tobbi rendbe van.

Igen,nagyon hasznos ruhadarab en a Mai napig mindig adok ra idojarasnak megfeleloen rovid vagy hosszu ujju bodyt.tartja a pelust,es nincs Ki a dereka,nem szoritja a hasat..

Nekem mar egy eves a kisfiam de csak akkor nem volt rajta amikor kanikula volt. :) en meg ha nadragot adok ra hosszu ujju poloval akkor is adok ala rovid ujju bodyt. :)

2015. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#1-es valaszolo vagyok. Nekem ikreim vannak, ugyh tudom, mit jelent a body :D Raadasul a babaim koraszulottek voltak es a korhazban is ugy oltoztettek oket, h body mindig volt rajtuk. Pontosan, ahogy az elozo mondja, h tartja a pelust es nem huzodik fel, mint a polo, vedi a baba derekat, hasat. Telen hosszu ujju bodyt adok a babaimra es arra adom ra a pulcsit/hosszu ujju polot.
2015. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első 1-2 hónapban szerintem elegendő a body+rugi, illetve body+nadrág kombináció, pólókba öltöztetni egy újszülöttet nem a legpraktikusabb (később viszont hosszabb ideig ki lehet használni a nadrág+felső kombót). Gondolom ezek már megvannak, de pulcsik terén is könnyebb gombos/patentos/cipzáras fajtába öltöztetni.

Amit én tapasztaltam, hogy az elején nem volt szükség hálózsákra, mert nem mocorgott annyit a takaró alatt, de persze minden gyerek más. Vékony takarót mindenképpen ajánlanék én is, hiszen az sok helyre hasznos (babakocsi, autó, otthon).

2015. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú bodyból még vagy 4-5-öt beszereznék, hosszú ujjúból elég kb 2-3 db. Pólók feleslegesek, és hosszú nadrágból is elég 2-3 db, pulcsiból is elég 2 kardigán fazonú. 1-2 zoknit vennék még, de nem többet.
2015. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok, kisfiam már 1,5 éves de a nagy melegben most is csak egy rövid ujjú bodyt meg zoknit adok rá, ugyanezt tavaly is. Soha nem adtam rá pólót+ nacit csak bodyval, plusz akkor adok rá nacit, ha nincs olyan nagy kánikula. Télen pedig mikor már mászott, hosszú ujjú body és harisnya volt rajta.
2015. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőkkel, annyi kitétellel, hogy nem rövid ujjú hanem ujjatlan bodykat vennék még inkább. Nekünk akár rugi, akár póló alá sokkal jobban beváltak mint a rövidujjú, nem kell annyit igazgatni.

Nadrágból nem tudom milyenek vannak, de mindaddig míg járni nem kezd, szerintem a passzés derekú a legpraktikusabb, gumis vagy gombos helyett.

2015. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!