Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen nem korai összepako...

32 hetesen nem korai összepakolni a kórházi csomagot? Papír vatta is fel van írva a listára most vettem a gyógyszertárba. Az miért is kell?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem korai. Vatta a kórházba nem kell, hanem majd otthon a köldökápoláshoz.
2015. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem korai. Nekem már egy hónapja össze van pakolva minden.

39hkm

2015. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az. Én is jövőhéten pakolom össze a cuccokat,31. hetet kezdem most vasárnap. Anya is 32. hétre szült és nem pakolt össze. Na volt is kapkodás...inkább álljon 2 hónapig a táskában a kezed ügyében,mint,hogy ne legyen összekészítve.
2015. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem már 1 hónapja össze van pakolva, mert veszélyeztetett vagyok, és nem volt problémamentes a terhességem eddig. Orvos szerint a baba meg se várja a 40 hetet, 3 hetet mondott, remélem nincs igaza, és bent marad végig. :)

34+3 hkm

2015. márc. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,hát ilyenkor már mivel meleg van,hamarabb kijönnek,általában ilyenkor van a sok koraszülés,meg ilyenkor születnek meg 38. hétre,de az tökéletes. Akkor várják ki a 40. hetet meg maradnak bent attól is tovább,ha hideg van,mármint téli hónapok. Legalábbis én ezt figyeltem meg ismerősöknél is,meg úgy általában is.
2015. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem h április közepe, vége fele meglesz.

Május 11-re vagyok kiírva.

De van egy megérzésem h hamarabb jön. Nem tudom ez a megérzés bejön-e. :)

2015. márc. 21. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt,hogy eredetileg május 24. És még anyának mondta a védőnője amikor velem volt terhes,hogy sok esetben bejön,hogy ha hozzáadunk 5 hónapot, +,- 1,2 napot ahhoz a dátumhoz amikor először éreztük a mozgását. És anyának be is jött. Ez alapján,nekem május 4-8 közt "kéne" jönnie. Most a 4D-s ultrahangon már május 15-öt tippelt a nő a méretei alapján. Na mondom a végén tényleg meglesz hamarabb. Szerintem 8-án már meg lesz :P
2015. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy egy kérdés, ha nem gond, nektek mikor néztek méhszájat?


Engem nem vizsgál meg az orvos, utoljára 6 hetesen, és mostanában egyre többször nyilall a hüvelyemnél, és attól tartok nem-e azért, mert nyitva van.


Mondtam már neki, a válasza: szedjek több magnéziumot.

Végül is holnap megyek egy másik orvoshoz, remélem ő már megvizsgál.

34+4 hkm

2015. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem utoljára január végén vizsgálta meg,akkor is csak azért,mert bementem görcsökkel meg keményedéssel. Annyit írt rá,hogy zárt méhszáj. A hüvelyem nekem is szokott nyilallni,szinte már az elejétől kezdve. Most vagyok 31+2 hetes. Nekem azt mondták,hogy normális.
2015. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!