Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » CCC-ben kapható kisgyermek...

CCC-ben kapható kisgyermek cipők milyen minőségűek? Ár-érték arány?

Figyelt kérdés
Még eddig nem vásároltam ott, nem ismerem a termékeiket.
2015. jún. 25. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy szuper szandink, tépőzáras, nagyon elégedett vagyok vele. Árban meg jobb mint egy kínai.
2015. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van cipő , szandi. Mindegyik jól bírja. Én elégedett vagyok a CCC-vel.
2015. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk cipőt, szandit, és nagyon jòk. Szerintem jobb mint a deichmann.
2015. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos méretig jó árban vanak ez a 25-26 méretig ,utána már drága .
2015. jún. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is elégedett vagyok vele, jobb, mint a deichmann.

Széles skálában vannak gyerekcipők/szandálok: vannak 3-4 eFt-ért is egyszerűbbek (pl. oviba kintre homokozni nagyszerű és tényleg tartós) és drágább bőr kb. elephanten vagy baren schuhe típusú is.

Jobban szeretem, mint a deichmann, humanic stb. cipőboltokat.

2015. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet vettünk, nekünk nem vált be, többet ott biztos nem vásárolunk. Rossz minőségű, belülről kezdett szétszakadni, a mérete teljesen eltért a hagyományos konfekciómérettől, tehát legalább két számmal nagyobb méretet kellett venni, mint amilyen a számozás szerint lenni szokott. Olcsó volt és jól nézett ki, de kb. négyszer-ötször volt rajta, mert egyáltalán nem szerette hordani, aztán már felvenni sem akarta.
2015. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!