Vásároltatok már Padini gyerek vászoncipőt?

Figyelt kérdés
A méretre lennék kíváncsi, hogy mennyire pontos a cm a méretek mellett. Mert néztem két cipőt is, és más cm-eket írt ugyan arra a méretre. Most akkor melyik lehet a valós?
2015. márc. 14. 19:42
 1/2 anonim válasza:
Szia! Van olyan, hogy padini.hu, szerintem ott biztos pontosak a megadott méretek. Nekünk volt egy, játszóterezni teljesen jó volt, bírta a strapát, olyan kis mutatós is, viszont csurom víz volt a gyerek zoknija, mikor levettem a cipőt, akármilyen keveset is volt rajta, pedig nem izzadós lábú. Így én azóta nem vettem. De lehet már nem az a poliészter borítás van a talpbetéten, mert az volt a gond szerintem. Nincs vkinek friss tapasztalata?
2015. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találtam végül is, kínaiban. Tényleg nagyon mutatós, de a kislányom lába beleizzadt. Igaz talán nem annyira, hogy csurom víz legyen. Ennek a talpbetétje pamut.
2015. máj. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!