Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A kiírt dátumhoz képest mikor...

A kiírt dátumhoz képest mikor érdemes kimosni a ruhákat, ágyneműket, stb? Mennyivel előtte?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A 34. hétig dolgoztam, utána kezdtem el ezeket a dolgokat. Utolsó pillanatra nem szerettem volna hagyni, hiszen nem tudhattam, hogy nem érkezik-e előbb a baba pár héttel.
2015. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hónappal kb
2015. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
A 36. hétre illik készen lenni vele.
2015. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7-8 hónapra már mindennel kész voltam, egy másik válaszolóhoz hasonlóan gondoltam rá hogy hátha előbb születik, esetleg sokkal előbb vagy valami baj lesz és hetekre kórházba kényszerülünk. Rokonságban volt ilyesmikre példa, én jó előre megvettem és elrendeztem mindent.
2015. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36 hétre lettem kész mindennel. Még jó is volt, mert 37 hetesen megszültem.
2015. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor még ráérek, 23 hetes vagyok :)
2015. júl. 9. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor még ráérsz. Én 28 hetesen kezdtem el egyáltalán vásárolgatni.
2015. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36 hétre nekem is minden készen volt, ruhák a helyükön, kórházi táskák bepakolva. Szerintem ha már vannak bab cuccaid akkor érdemes őket átválogatni méretek szerint átnézni. Amiből még kevés van elkezdeni vásárolgatni. Én azt javaslom legyen össze gyűjtve, kimosva, vasalva, elrendezve a 68-as méretig nagyjából minden, kb 3 hónaposan mi már elkezdtük a 68 ruhákat hordani. Én sokat turiztam, sokat kaptam is ismerősöktől.
2015. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!