Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a scamp.hu és astibababolt.hu weboldalakról rendelt bébiruhákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A méret egyezett-e és a minőség érdekelne.
2015. szept. 1. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Scamp bodykat szoktam venni a kisfiamnak, igaz nem a honlapról rendelem, hanem egy barátnőmtől veszem át. Nekem az a tapasztalatom, hogy általában egy mérettel nagyobb body kell, mint más márkánál, tehát amíg a legtöbb bodyja 74-es volt a fiamnak, scampből már 80-as kellett, de a kisebb méreteknél is így volt. Rugdalózónk is volt néhány, ott nem tapasztaltam ilyen eltérést.

Minőségi kifogásom nem volt, tartja a színét, formáját, szépek a minták, megfelelően el van varrva stb.

2015. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Astisat vettem. Egy minnies farmerral jártam úgy,hogy nagyon szűk volt combban,2x tudtam ráadni. A minőség teljesen változó. A legtöbb ruhával elégedett voltam,de volt egy törpillás melegítő szett,az katasztrófa volt, a nadrágját 2-3x mostam ki és olyan bolyhos lett,otthonra nem adtam már rá. A bodyk vegyesek,kb kettővel fürödtem be, nagyon bolyhos lett,a másik 20 talán amit ott vettem viszont gyönyörű maradt,bár nem voltak agyonhasználva. Összeségében pár db ruhával befürödtem, a többi nagyon jó volt. Scampet nem veszek,egy rugit vettem,2 mosás után az is bolyhos volt,hagytam is.
2015. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Scamp jó szín és formatartó. Ajánlom
2015. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a scamp nem jött be, 40 fokon összement, pedig eleve kisebb az átlagnál. A minták nem vasalásállóak.
2015. szept. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!