Érdekelne minek kell?

Figyelt kérdés
Komolyan. Egy 7-8 éves kb.20-25 kg-s kislánynak miért kell "cicitartó"? Lányom ezzel jött haza hogy tudtam e ,hogy Hanna cicitartót hord? Mondtam neki fogalmam sincs de lehet , hogy csak féltrikó, amit én a nagyobbiknak fehér blúz alá szoktam adni. De azért érdekelne...engem is.
2015. szept. 12. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert lányos, és a kislányok nagylányokká válnak. Nem funkciójában, hanem lelkileg fontos. Ilyen korban nem melltartók vannak, hanem szép kialakítású topok. Ettől is elindul a nővé válás útján a kislány. Van, akit 8 évesen érdekel, van, akit 10 és van, aki negyven évesen sem hord melltartót.


[link]

2015. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
altalanos iskola 5.-es voltam mikor vartam magamnak egyet (kerni nem mertem anyu nem is tudott rola)....ha azt veszem hogy a mostani 3.-os mar olyab erett mint egy 5.-es, ertheto hogy vagynak ilyesmire. azert amit az elso mond: nagynak erzik magukat tole. szerintem ebben nincs semmi rossz
2015. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan osztálytársam annak idején, akinek évesen már komoly melle volt és menstruált. Van ilyen is. 9 évesen már én is hordtam toppot, de nagyon vágytam melltartóra meg mellekre is :) melltartó azóta lett, a mellem meg mini maradt, de sebaj :)
2015. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező fogalmam nincs.. de most igazán büszke vagyok a 9 éves lányomra akinek esze ágába nincs ilyesmi, még mindig babázik és igazi kislány. Remélem ez a korszaka még sokáig tart.
2015. szept. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem klasszikus cicitartók:) Semmi gond nincs vele.
2015. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de azért érdekes hogy szerintetek ez normális a 4es válaszoló látja jól. Ezek szerint akkor az is normális volt amikor az 5 éves kislány tangába ment oviba.? Egyébként nem a semmiért írtam hogy kb. hány kiló- lefordítva egy 5 éves kislánynak néz ki.
2015. szept. 13. 21:55
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Szóval csak az látja jól, aki veled ért egyet?

:)


A kg hogy jön a korhoz amúgy? 7 évesem meg 21 kg, na és?


Attól miért rossz egy kislány, ha pl. szégyenlősségből felvesz egy pamut melltartót? A tanga hogy jön ide?

2015. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát, akkor válogasd ki a "jól látó" válaszokat, a többit pedig ne vedd figyelembe. A gond csak az, hogy attól, hogy nem látod be, a lányod még fejlődik és maholnap melltartóra fog vágyni. A különbség az, hogy a barátnője ezt meg meri majd beszélni az anyukájával, a lányod pedig kétszer is meggondolja, merjen-e ilyen rossz kislány lenni, vagy szóba se hozza neked, hogy neki is tetszik.
2015. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem , nem az a jó aki velem ért egyet de elgondolkodtató hogy akkor itt mindenki mindent megvesz a gyereknek ami tetszik és meg sem próbál érvelni amellett hogy az még korai stb. A súlyt azért írtam akinek nem lenne világos , hogy nem egy fejlett kislányról beszélünk. Szerintem meg majmokat csinálnak egyesek a gyerekeikből. De mindenkinek szíve joga és megfogadom ha szülinapjára ez lesz a vágya veszek neki mellé szőrtelenítőkrémet hátha egyszer kell neki.... Igazából a magyarázattal nem értek egyet. Köszönöm a válaszokat nagyon tanulságos...
2015. szept. 14. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:

"szőrtelenítőkrémet hátha egyszer kell neki."


Bizony, egyszer majd kell neki:)


Nevetséges módon sarkítasz.

2015. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!