Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikor van Nálatok a Farsang?...

Mikor van Nálatok a Farsang? Beszerezted már a jelmezt? Érdekelne bölcsi, óvoda és iskola kor is!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mikorra kell a jelmez?

Mikor van Nálatok a Farsang?

Beszerezted már a jelmezt?

Érdekelne bölcsi, óvoda és iskola kor is!

Köszönöm!!!



2015. febr. 6. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én eddig bíztam benne, hogy nem lesz de ma jött egy email, hogy egy hét múlva lesz. Valszeg beteget jelentünk. Nem árulnak sehol sárga egér jelmezt.
2015. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jelmez már megvan azt hogy mikor lesz az óviban még nem tudom .
2015. febr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jövő héten pénteken lesz a Farsang. Igen, meg can a jelmez, 4,5 éves a kislányunk.
2015. febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 éves, fiú, 20-án lesz és kalóz akar lenni. Nincs még meg. Kölcsönzőben már néztem, az nem tetszett. Val.szeg varrni fogom.
2015. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első, nem kell nagy tudomány hozzá, hogy elkészítsd, bár valószínű te vagy az, aki egyik válaszodban írtad, saját készítésűt nem...


Nálunk tegnap volt, ovis a kisfiam, 6 éves. Saját készítésű jelmeze volt.

2015. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bölcsis a fiam, első beöltözős farsangja lesz! 20-án tartják és félkész a jelmez: álarc már kész, felső ruházat félúton halad... :) Nálam egyértelmű, hogy én készítem, eszembe se jutna kölcsönzőbe menni. Mondjuk használt ruhásoknál mostanában nagyon sok jelmezt lehet kapni, szóval aki készt szeretne, könnyen hozzájuthat.
2015. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20.-án lesz a farsang. 6 éves, ovis. Lovag lesz. A pajzs és a kard már megvan. Jövőhéten veszem meg a szürke nacit, meg egy felsőt duriban. Meg majd kartonból készítek sisakot, a szürke felsőre meg kartonból ragasztok köröket és ezzel meg lesz oldva a köpeny is. Jobban szeretem én készíteni a jelmezét, mint kölcsönözni. Már ha nem valami nagyon bonyolultat talál ki. Eddig mindent megoldotunk házilag.
2015. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!