Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nextdirect-en szokott akció...

Nextdirect-en szokott akció lenni?

Figyelt kérdés
Ez az az oldal elvileg, ahonnét next ruhákat lehet rendelni bizonyos összeg felett ingyenes kiszállítással Magyarországra is. A hivatalos next oldalról mindig ide irányít át. Viszont amikor volt a next oldalán leárazás, ezen az oldalon egyáltalán nem volt. Szokott egyáltalán lenni, vagy ne is várjam? folyamatosan nézem nyár eleje óta, de semmi...
2015. szept. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még én sem találkoztam akcióval, pedig figyelem. Folyamatosan küldenek értesítőt e-mailben, de csak az új kollekciokrol, leárazásrol sosem. Úgyhogy sztem nem. De örülnek ha vki máshogy tudna.
2015. szept. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is feliratkoztam a hírlevélre. Szomorú vagyok, hogy ezek szerint nekünk nem "jár" az akció :-(
2015. szept. 17. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs rajta akció, csak angol területre küldenek akciós cuccot, szerintem nem érné meg akciózni, mert elég alacsony összegtől ingyenes a posta. 2 éve rendelek tőlük rendszeresen, azóta így van, nem érdemes akcióra várni. Akciós cuccot a gap.eu-tól viszont nagyon jól lehet rendelni. Érdemes hírlevélre feliratkozni, mindig van valami promóció, ingyen posta stb. Szinte lehetetlen teljes áron vásárolni :)
2015. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, megnézem :-))
2015. szept. 17. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Utánvéttel lehet fizetni?
2015. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bankkártyával vagy paypallal lehet fizetni. Sose volt semmilyen gondom egyikkel sem.
2015. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!