Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a nyári terhességi...

Mit tegyek a nyári terhességi rosszullét ellen? Nagyon szétszórt és extra fáradt vagyok mikor nagyon meleg van. Ez a terhességgel jár gondolom. El múlik ez vagy így van egész nyáron? Van-e értelme így dolgoznom majd, ha jön az igazi meleg? (22hetes)

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez sajnos manapság nem terhesen is nehéz, hisz nem normális az időjárás. Persze a kismamik szervezetét jobban igénybe veszi, mint ahogy a gyerekekét és az idősekét. Én ha tehetem nagy melegben otthon vagyok (amúgy táppénzen), lehúzott redőny mögött pihenek,mert előfordult már hogy rosszul lettem, majdnem elájultam a fülledt melegben. De ha nem teheted meg hogy otthon maradj, akkor figyelj arra hogy nagyon sokat igyál, mindig legyen nálad víz, többször keveset egyél, laza kismamaruhákba járj.

Kitartás! Minden jót!

23 hetes kasmama

2009. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi.

Lehet, bár nekem nem volt olyan kimerítő terhesség előtt a nyár. Sokat iszom egyébként és úgy tudom az izzadással különféle sók is távoznak a szervezetből, ezeket is pótolom.

Szóval, ha lehet inkább akkor maradok majd otthon.

2009. jún. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!