Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a (z...

Mit gondoltok erről a (z extra meleg) zokniról? Megéri? Acryl anyag? Az jó? Sosem hallottam még erről.

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 04:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Bővebben? Se link, se semmi...
2014. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ohh.. :)

[link]

2014. dec. 9. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű nekem van hasonló de nem hordom... Nekem túl meleg és beizzad a lábam a cipőbe. :S
2014. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ha túl meleg neked akkor lehet nekem pont jó. :) Izzadástól tartok, dehát a meleg velejárója gondolom, azaz még mindig lehet plusz pont.
2014. dec. 9. 15:21
 5/5 anonim válasza:

A műszálas téli ruháknak - mint pl. az akrilnak - éppen az a hibája a természetes anyagú téli ruhákkal szemben, hogy amint bemész egy kicsit melegebb helyre, vagy kisebb erőfeszítést teszel, elkezd nagyon meleged lenni. A természetes anyagok ugyanolyan jól melegítenek, mint a műszálak (ha nem jobban), de amikor bemész egy melegebb helyre, nem ver ki azonnal a verejték.


Régebben, amikor akrilpulóverben, poliészterkabátban jártam, amint bementem egy fűtött helyre, azonnal vetkőznöm kellett. Amióta csak pamut, gyapjú, viszkóz, len, és legfeljebb szolidan műszállal kevert ruhákban járok, simán bevásárolok, emelgetek kabátban, sapkában, sálban erősen fűtött terekben is.

2017. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!