Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Bababörzén vagy facebookon to...

Bababörzén vagy facebookon to mennyiért adjátok a babaruhákat, felszereléseket?

Figyelt kérdés
Minden aprópénzért fillérekért kellene úgy érzem többet is érdemelnék érte hiszen szép állapotban vannak.
2015. szept. 28. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én eddig tartogattam a leendő kistesónak, de már nem férünk. Elkezdtem eladogatni, csak a teljesen hibátlan darabokat. 300 ft/ db áron adtam el pár darabot pulcsit nadrágot, 1000-ért kabátot, 2000-ért egybe overállt. De nem igazán megy, ennyiért meg sajnálom eladni.
2015. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kuszára sikeredett ez a mondat, bocsi. :D
2015. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 250ft-ért adom a ruhákat,kabátokat/overálokat 500ft-ért, cipőket 300-400ft-ért adom illetve adnám,mert nem nagyon sikerül,pedig nagyon szép állapotban vannak, van ami kétszer volt a babámon. A bertoni mellszívót pl 500ft-ért sikerült eladnom. A 18.000ft-os 6részes babaágyneműt, 6ezer ft-ért, pedig szinte új volt,mert nem használta a kislányom.
2015. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ruhákat, polokat,nadrágokat,250-300 ft adom ,kabátot ,1000 ft
2015. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy igy érzed, hiszem a te drága gyönyörü gyermekeden voltak, milyen édes volt bennük, stb. Ezek a féltve örzött ruhái, a mult egy egy darabja, meg amugy is, miért is kellene 200ért adni, ami eredetileg 4000 volt pl? Valoban igy van. De ennyiért sem megy el, akkora tulkinálat van. Itt aholén élek (külföld), ugyanez a helyzet. Én ruhacsomat szolktam venni a babámnak, tele olyan ruhákkal, amik egyszer vagy kétszer voltak egy másik babán. Akár ujként is eladhatnák, annyira szépek. Olyan ruhacsomagon szoltaü venni, aminél a darabár nem több, mint 200ft, és ebben már a posta is benne van. Overál, kising, kabár, cipö, minden ennyi. Oriási a tulkinálat, ennél többért senki sem veszi meg. Éppen ezért veszek én használt ruhákat, mert kb huszadannyiba kerül. És ugyanolyan szép állapotban, ugyanannyiért tul is adok rajtuk.
2015. szept. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mit adsz el és hol. A kisfiam használtan vett Nike kabátját, ugyanannyiért adtam el, amennyiért vettem, viszont az újonnan kapott (még a cimke se volt levéve róla, mert már kinőtte a kisfiam, amikor kaptuk)rugdalózót 500 FT-ért.
2015. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!