Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Most 2 hónapos babának mi...

Most 2 hónapos babának mi lenne célszerűbb a télre: bundazsák vagy overál?

Figyelt kérdés

Bundazsák alatt ezt értem:

[link]


Overál:

[link]


Nem nagy baba, még most növi ki az 56-ost.


2015. okt. 7. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem. A zsáknak borzasztó a szabása, befúj a szél a nyakánál, az overálnak nyitott a lába.

Nekünk a zoknival egybe overál jött be kis macifüles kapucnival. Amiben cc egy éve az összes gyerek volt.

2015. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Overál párti vagyok de egy ilyen pici, járni még bőven nemtudó babának fölösleges olyan aminek kivágott alul a lábrésze. Csak a hideg megy be rajta de értelme nincs. Az ilyen bundazsákot sem sokra tartom, ha már bundazsák akkor az ujjas verzió, ez semmire való.
2015. okt. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

A lábas verzió még felesleges macera öltöztetésnél. Valami ilyen szabásút keress: [link]

Ezen felül azért hasznos a babakocsira rakható lábzsák is (ha nincs gyárilag a babakocsihoz, kaphatók univerzálisak, de érdemes rápróbálni), mert meleg, mint egy takaró (alá lehet még takarókat halmozni), de nem rúgja le és nem kell a gyereket esővédő alá tenni ha bármi eső vagy hólé csöpög, hanem elég a felhajtott kupolával együtt. Viszont előfordulhat, hogy ki kell venned séta közben, ezért fel is kell öltöztetni azért. :)

2015. okt. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez az overál 62/68 is kicsit nagy lesz rá, így nem fog végig érni a lába, tehát szerintem jó lesz. Gondolom babakocsiban még ugyis lesz lábzsák is rajta.

De azért nem kell ám agyon öltöztetni szerencsétlent..

2015. okt. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 H_Vivien ***** válasza:
Kisfiamnak overálja volt, az a fajta, ami kesztyűs is és zoknis is, külön gombolható mindkettő. Nagyon szerettem, jó meleg, és nem fújt be a szél sehol. Aláöltöztettem, harisnya, nadrág, ha nagyon hideg volt a harisnyára egy bundás zokni, és úgy az overál kiscipőjét rágomboltam. Bundazsák nálunk szóba sem került,pont a fent említett okok miatt. Most, 15 hónaposan már a képen látható overál lesz Neki, már nagy, megy is, úgyhogy ez a praktikus.
2015. okt. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi azt a fajtát találtuk legpraktikusabbnak, amit a 3. válaszoló linkelt.
2015. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lábfejes overál a legpraktikusabb szerintem.
2015. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az aldis lábfejes. [link]


A bundazsák teteje pedig összehúzható kapucnivá.

2015. okt. 8. 13:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az Aldis jó.
2015. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az aldis tökéletes.
2015. okt. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!