Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Most 2 hónapos babának mi...

Most 2 hónapos babának mi lenne célszerűbb a télre: bundazsák vagy overál?

Figyelt kérdés

Bundazsák alatt ezt értem:

[link]


Overál:

[link]


Nem nagy baba, még most növi ki az 56-ost.


2015. okt. 7. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekunk bandazsakunk volt/van.Most lett 10 honapos a kisfiam, iden is hasznalni fogjuk.

A hordozoba egy a linkeltehz hasonlo maxi-cosi bundazsakunk van, kapucniva alakithato fejresszel.Nekunk nagyon bevalt.A babakocsihoz pedig bugaboo bundazsakunk van.Mindketto jo meleg.Nekunk volt overalunk is, de egyaltalan nem volt ra szukseg.Pici telikabatot adtam ra a bundazsak ala ha kellett.Nekunk igy nagyon praktikus volt, foleg mivel tobbnyire autoval indulunk itthonrol, ritkan megyunk valahova kizarolagosan gyalog.Az autoban csak lecipzaroztam a bundazsak elejet es nem kellett folyton az oltoztetessel bajlodnom.

2015. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En overzsakot vettem. Bundazsak es overal is egyben. 36km
2015. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!