Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Téli babának a lábzsák vagy a...

Dynela kérdése:

Téli babának a lábzsák vagy a kezes lábas a praktikusabb?

Figyelt kérdés
Idén dec. elején fog megszületni a kislányunk, és nem tudom eldönteni, hogy a lábzsák vagy a kezes lábas ruha lenne neki a hasznosabb. Én a kezes lábasra gondoltam, mert abban jobban tudom a tojásba is hordani a picit. Van valami véleményetek?
2015. okt. 18. 17:15
 1/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
A legideálisabb az olyan bundazsák, aminek van két lyuk, amin a láb közötti övet át lehet bújtatni, így hordozóba is be lehet kötni a gyereket kényelmesen. Szerintem melegebben tartja, mint az overall. Az én decemberi lányomnak overallt vettünk egyébként, aztán kaptunk bundazsákokat is, melegebben tartja a baba lábait, mint az overall.
2015. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Mindjárt feljelentem magam magyar nyelv elleni bűntettekért. Bocs, nem olvastam át, aztán ellőttem, elég zagyva és önismétlő, de talán a lényeget ki tudod belőle hámozni.
2015. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt ami univerzális. Tehát lehetett zsákként és összecipzározva kezeslábaskénk is hordani. A közepe úgy van kialakítva hogy be tudod kötni a hordozóba.
2015. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. okt. 18. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is ezen dilemmaztunk. Es sikerult talalnom overzsakot. Szuper. Patentos, amikoroveral, cipzarral pedig bundazsak.
2015. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!