Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Március végi babának vennétek/...

Március végi babának vennétek/vettetek valamilyen overált?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam plüss elég lenbe, de kicsit elbizonytalanodtam.

2015. nov. 10. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen, puha szőröset. Tehát nem a téli susis overált.
2015. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Én nem vennék.

Kiskabát, nadrág, harisnya, és betakarnám egy pléddel. Sztem felesleges pénzkidobás lenne egy overál.

2015. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

A kiskabát, nadrág, harisnya együtt többe van, mint egy plüssoverál (vastagot vettem ~4-ért a tesco-ban. Belül 100 % pamut, kívül plüss, közte bélés).

A nadrág és harisnya egyébként se túl praktikus egy újszülöttre. Kislányom max hangon ordított, ha bármi passzos a köldökcsonkjához került (így minden nadrágféle ki volt lőve).

2015. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a harisnya-kiskabát-nadrág nekem sem játszik újszülöttnél. Akkor marad a plüss, turiból pár ezer, vagy akciósat a tescóból :-)
2015. nov. 10. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
JÓ, azért nem kell lepontozni. Mi pl örököltünk egy csomó cuccot és volt benne 56-os kiskabát is.
2015. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Március 9 én született a kislányom. Én vettem átmeneti plüss overállt. Turkálóba kb. 1500 Ft volt. Nagyon szerettem.
2015. nov. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem március közepi a kisfiam!

Vettem neki egy vastagabbat (plüss bélelt,nem hordtuk) és egy vékonyabbat (ezt hordtuk).

De időjárástól függ, mivel 2 éve (2013.) márciusban meg nagy hó volt....szóval inkább vegyél egyet turiban-bababiziben nem drágák!

2015. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!