Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mondanátok jó baba ruha boltokat?

Mondanátok jó baba ruha boltokat?

Figyelt kérdés

h&m,scamp,GAP,Zara-bol szoktam vásárolni a kislányomnak.

de szeretnék újítani egy kicsit.. tudtok valami jó kis boltot?


2015. nov. 20. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Next, Westendben, vagy nextdirect.com, ott nagyon édi cuccok vannak és szuper a minősége, szerintem a gap-et bőven veri tartósságban.
2015. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mayoral, a legszebb ruhák ott vannak szerintem. Én a váci utcai üzletbe szoktam menni, gap, zara áron vannak a ruhák. Minőségben is nagyon jók.
2015. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

C&A nekünk bevált nagyon. Kisfiunk van, és valahogy György hercegesek a ruháik!:)


A Brendonban is vannak sokszor akciók és szerintem jók a ruháik.


Van egy dizájnbolt az V. Arany János utcán (A fekete nagy minisztériumi épülettel szemben), ott szintén szeretek gyerekruhákat venni.

2015. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ezeről a helyekről vásárolok, na meg pepcoból duna plaza. Nagyon olcsó és jó.
2015. nov. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pepco van még újpesten a Szt. László téren, ha esetleg arra jársz. nagy, tágas, ép ruhák, normális eladók.:)
2015. nov. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pepco,tesco,asti kids.
2015. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. nov. 21. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!