Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen téli ruhatár kell a...

Milyen téli ruhatár kell a babámnak? S miből mekkorát érdemes venni.

Figyelt kérdés

A kislányom idén január elején született, szóval télen már 1év körül lesz. Milyen ruhátarat érdemes beszerezni és lehetőleg miből mekkorát? Kérem teljes ruhatárat írjatok, ne számítsátok hogy pl body úgyis van/lesz meg ilyesmi. Kb hány darab kell mindenből? Overállt mekkorát érdemes stb?

Segítségnek, a lányom 7 hónapos lesz ezen a héten, most 8,5 kilo, s főként 74-es ruhákat hord.



2015. aug. 3. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
télre akkor biztos kell a 86-os méret. 2 overáll, hogy tudjátok váltani. 8ez inkább nagyobb legyen, hgoy alá tudd öltöztetni) 2 csizma. 2 sapka. 4-5 pulcsi, és 5-6 nadrág. 7-8 harisnya. 5-6 hosszú ujjú póló. 7-8 body (hosszú és rövid ujjú). 2 mellény.
2015. aug. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én mérésfüggővé tenném az overállt, 80as vagy 86os legyen inkább mérd le a hosszát,ujjhosszát,mellbőségét 8arra számolj rá a pulcsi miatt) 2 overállt vegyél,legyen váltó. én mondjuk kabátot veszek,nekem zavarja járáskor az overáll,hát kabátja elég sok van,mert tavaly kaptunk sokat és mindenki nagyobbat vett,most lesz jó,meg van vékonyabb bundazsákunk ha babakocsiba van,az jó kabáttal,ha babakocsin kívül úgyis mozog,elég a kabát. harisnyából vegyél bőven,annyit,hogy nézd mikor mosol. ha pl. 3 naponta,és 2 nap mire megszárad,legyen minden napra,plussz számolj rá 6 legalább legyen. sapiból én 2-3-at szoktam venni,olyat vegyél ami a fülét is védi,1 vékonyabbat őszre,két vastaggabbat télre. pulcsiból vékonyabb,vastagabb is legyen. őszre 80as fog nektek kelleni,télre 86 szerintem. hacsak nem next fele nézelődsz, abból a 80as simán elég lesz télre,nagyobbak. nadrágok,azt te látod mennyire koszolós,mennyi kell, bodyk hosszú rövid ujjú,polók abból hosszú ujjú picit több.
2015. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kábé én is ilyen 80-86 fele gondoltam, de agyon gyorsan nő a lányom szóval sosem tudom miből mekkorát vegyek. Minden ruhát max egy hoig hord mert ha nem hosszra nővi ki, akkor túl duci lesz hozzá. Ráadásul 7 hósan már kapaszkodva sétálgat, s ha pl nadrág van rajta annyira zavarja közben hogy tépkedi, s nem figyelve orra esik.De télen meg muszáj lesz nadrág is rá, bár addigra gondolom normálisan fog már járni. Eléggé megzavarodtam ebbe a ruhatémába, pedig előre akarok vásárolni ne egybe kelljen.
2015. aug. 3. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 86-os ruhákat vennék,minimum kb ezeket:

10-12 body,otthonra 6-7 db tréningruha naci+cipzáras felső, 4-5 db vékonyabb felső, 3-4 db farmer ,vagy kord vagy bélelt meleg nadrág és ezekhez való pulcsik,kardigánok , 5-6 harisnya, 15 pár zokni, 2-3 pizsama, 2 overál , mi sokat járunk autóval ezért egy télikabát külön,mert az overál autóban vagy ha bemegyünk vásárolni valahová akkor túl meleg, téli sapka, sál, kesztyű.+ a cipők.

2015. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!