Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ráadnátok kislányos ruhákat?

Ráadnátok kislányos ruhákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mikor kiderült hogy babát várok kaptam a húgomtól egy csomó babaruhát.Később az UH azt mutatta kislány és mivel neki is az van,került hozzám igazi kislányos cucc is.A kisfiam 2 hónapos és a ruhák felét félretettem mert rózsaszín meg lányos.Ti ráadnátok otthon azért ezeket is?


2015. dec. 20. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2015. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem adnék rózsaszín meg lányruhát a fiamra otthon sem. De ízlés kérdése, vkit nem érdekel, engem zavarna. Egy kisfiú legyen fiú egy kislány meg legyen lány.
2015. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2015. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Rózsaszín és lila árnyalatú ruhákat nem adnék rá. Vagyis lilából a sötétlilát igen, de mást nem.


Illetve nagyon lányosat sem..pl kék body barbival az elején stb.

2015. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem, otthonra sem.

Max halozsak vagy pizsama

2015. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Semmiképpen. Mi is kaptunk ilyen szoknyanadrág szerű rózsaszín valamit anyukámtól, szerinte lila, és milyen cuki. Egyszer ráadtam, de nézni is rossz volt benne a fiamat. Úgyhogy gyorsan eltettük a szekrény mélyére.
2015. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Egyedül egy lila és egy krém szinű, lila csillagos harisnyát adtam rá, de mi kaptuk őket unokanővértől, nem én vettem. Nekünk csak fiúk vannak, ráadásul különböző méretben különböző évszakban, egyiknek a ruhája sem volt jó a másikra többségben, mert ami az egyiknek téli, a másiknak nyáron volt a mérete. Így én a lányosabb harisnyákat elfogadtam, zsákokban áll a babaruha, nem vettem emiatt többet. Rózsaszínben kicsit hülyén néztek volna ki szerintem :P
2015. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
én ráadnám. a ruha az csak ruha, nem lesz neki rosszabb attól, hogy lányos ruhákban van. legalább nem kéne pénzt kiadni új, fiús ruhákra. nem számít egyáltalán, hogy milyen ruhában van, addig amíg tiszta és nem szakadt stb.
2015. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Két lányom után harmadikra fiunk született. Nem járatom szoknyában, és nem adok rá hercegnős pólót, de piciként altattam rózsaszín rugdalózóban, és most is van egy örökölt rózsaszín takarója és egy rózsaszín alapon gombás gumicsizmája.
2015. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Tipikus kislányos ruhát nem adnék még otthon se a fiamra. Az megint más, ha valami olyan darabról van szó, amit hordhat kisfiú is, kislány is.

De kifejezetten pl. rózsaszín ruhát akkor sem adnék a fiamra itthon, ha itthon van.

2015. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!