Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kedves anyukák egy egy méretvá...

Vero1980 kérdése:

Kedves anyukák egy egy méretváltáskor mennyibe kerül a baba ruhatára?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak a ruhatárát kelesz böviteni a kérédésem az lenne hogy kb miből hány db érdemes venni(80-as méret.)ez álltalában hánny hónapig jó?Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

2016. jan. 30. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Eddig nem te vetted?

A darabszám egyéni ízlés (mosási, öltöztetési szokások) függvénye.

Nézz be a szekrényébe és számold össze, hogy a most kinőtt méretből mennyi van!

Az ár pedig a bevásárlás helyétől függ. Turi vagy új.

2016. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De eddig is vedtem,de sokat örököltünk is.Eddig gyorsan nőt,de azt olvastam hogy a 80-86 os méret sokkal tovább jó.Ezért lettem volna kíváncsi más anyukák tapasztalatára.
2016. jan. 30. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

vettem..


Nincs két egyforma gyerek, én nem alapoznék arra, hogy kinek meddig volt jó a 80as méret..

2016. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. Nálunk nem is egyszerre nőtte ki a ruháit, hanem egy-egy már kicsi lett, aztán vettünk egyet-egyet, kaptunk is közben, tehát fokozatos volt az átállás, nem tudom azt mondani, hogy ma még 74-est adok rá, holnap 80-ast, de nem is volt olyan, amikor csak egy méretet hordott volna. Most is van pl 74-80-as ruhája, sok 86-os is, de a legtöbb 92-es, de van már 98-as is. Meg ugye vannak olyan ruhák, amik a gyerekkel nőnek.
2016. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt kinőtte eddig a ruháit, most hord 92.98-ast. Nyárra kellett kb 5 hosszúujjú, 5 rövid body, pár hosszúujjú póló, 2 pulcsi, 2 kardigán, 1 esőkabát, 5 leggings, 5 nadrág, 8 vékony póló, 5 rövidnadrág, cipők, gumicsizma. Télre kb ez a mennyiség csak több hosszúujjú és kell 2 kabát+sínadrág és csizmák.

Sok mindent veszek neki turiból, így is 50-60 között szokott lenni legalább, ha nem több.

2016. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy a 80-as méretet már tovább fogja hordani, aztán 1 hónap alatt kinőtte a kisfiam :D

Ha nincs sok baleset (kifolyó pisi, bukás), akkor body, póló 6-7 db, kis nadrág 5, pulcsi 2-3, zokni 5 pár, sapi, overáll 1-1.

2016. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom sem egyszerre nőtt ki mindent. Ugye márkafüggő, hogy melyik nagyobb-kisebb, van amiből 80-as a jó, van amiből a 86-os kell. Sőt van pár bodyja, amiből Lidl-ös 74/80 még simán jó rá.

Igy sosem vettem meg egy egész ruhatárat, csak amiből épp nem volt rávaló.

Nem tudom hol szeretnél venni, illetve mennyit szánsz rá. Én nagyon szeretem a KIK-et, minőségi és árban elfogadható, de nagyon jókat ki lehet fogni a C&A-ban és a H&M-ben is (akciósakat). Valamint turiban is vannak szép állapotú, újszerű ruhák.

2016. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!